Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tényleg pofon jár ezért a...

Tényleg pofon jár ezért a visszaszólásért?

Figyelt kérdés

Már megszoktam a (szinte) mindennapos hisztiket anyám részéről. Egyszerűen szeret ócsárolni meg a semmiért elhordani mindennek. Tegnap este is egy ilyen szitu volt. Anyámmal kb egyszerre értünk haza, azelőtt meg a barátommal találkoztam tehát egyszerűen nem volt lehetőségem elmosogatni és ebből lett a vita, hogy egy lusta f#@sz vagyok (jelzem, a 12 éves húgom is simán elmoshatott volna 2 tányért de miért tenné?).

Az ócsárolást fel sem vettem mert eléggé megszoktam de aztán elkezdte a baràtomat szidni, mert mikor veszekszik szokása irreleváns dolgokat a fejemhez vágni.

Az a része nyilván nem tetszett a dolognak és próbáltam higgadtan megvédeni a sok idióta vádtól.

Aztán megint én lettem egy rib*anc mert van barátom és ő biztos benne, hogy lefeküdtünk. Elkezdte kérdezgetni, hogy úgy van?

Én meg azt mondtam, ez nagyon nem rá tartozik illetve számoljak be a pózról is amiben csinálni szoktuk?

Na és itt kaptam egy pofont. Tegnap estétől nem szóltam hozzá de még mindig ő játsza a sértődöttet

(Btw, nem feküdtem le a baràtommal, egy pár hónapos kapcsolatban nyilván nem fogok, de azthiszem ez csak akkor tartozna rá ha én azt akarnám)

A kérdés az lenne, hogy más szülőt is ilyen érzékenyen érint ez a téma?

18/l



2018. márc. 4. 07:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
13%

Nem normális a helyzet, azonban! magadnak kerested azt a pofont.

Ha tudod az édesanyádról, hogy ilyen, akkor nem kellett volna gázt nyitni a lángra. ("számoljak be a pózról is amiben csinálni szoktuk")


Ezért egy átlagos családban is hamar eldurranhat egy pofon.


Máskor ha tudod, hogy milyen az édesanyád jobb hagyni, hogy nyugodjon le, amikor meg megteheted majd elköltözöl.

2018. márc. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igazad van, belátom, hogy a visszaszólásban is volt egy nagy adag szemtelenség de abban a szituban már én is ideges voltam. Ettől függetlenül nem tartom igazságosnak.
2018. márc. 4. 07:46
 3/20 anonim ***** válasza:
42%

Amikor ilyen az anyukád menj szépen be a szomádba és hagyd békén,nem kell vissza szólnod semmit se. Amúgy is tudod, h mindig neki lesz igaza...

Nem kell foglalkozni vele és ennyi, szeretnek mindenbe belekötni

2018. márc. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
10%

"a barátommal találkoztam tehát egyszerűen nem volt lehetőségem elmosogatni"


Kényszerített rá valaki, hogy a talit válaszd a mosogatás helyett? Felnőtt nő vagy, tudhattad előre, hogy minek mi lesz a következménye.

2018. márc. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Ternyák Zoltánra b ilyenkor kapd el a kezét, nézz mélyen a szemébe, és közöld vele, hogy "ÁLLJ LE!"

És nem, semmiért nem "jár" pofon... és nem, csak a kifejezetten idióta szülők szekálják a 18 éves gyereküket a szexuális életükkel.

2018. márc. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Az előző eleje az, hogy "Kérdező," :) (véletlenül bemásolt valamit a számítógép)
2018. márc. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ne legyél szőrszálhasogató #4-es.

Elmosogattam mielőtt elmentem otthonról, amit a húgom termelt meg elmoshatta volna maga után mert nem 100l-es fazekak voltak. Nehogymár ne legyen egy szabad délutánom se

2018. márc. 4. 08:34
 8/20 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell beleállni a meccsbe és nem lesz pofon :)


Amúgy nem jogos, a húgodnak meg letörik a keze, ha elmosogat? Ha már úgyis itthob lebzsel?

2018. márc. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
80%
Ilyenkor ott kell hagyni és kész :)
2018. márc. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%
Üss vissza ilyenkor, hamar megtanulja, hol a helye.
2018. márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!