Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Együtt maradni a gyerekek...

Együtt maradni a gyerekek miatt? Mennyire van ennek értelme?

Figyelt kérdés

A férjemmel 8 éve vagyunk házasok, négy gyerekünk van (7, 5 és 2 évesek). Az utóbbi fél évben elég sok dolga kiderült a férjemnek... Félrelépések.


Hagyjuk azt, hogy ehhez én is kellettem, meg hogy aki boldog otthon, az nem megy félre. A gyerekek mellett szántam időt magamra, a férjemre is. Boldogok voltunk és ő is azt mondja, hogy én mindent megadtam neki, de egyszerűen szüksége volt a kalandokra és hogy sosem hagyna el egyik miatt sem. Viszont én nem fogom elfordítani a fejem az ilyen eseteknél, vagy úgy tenni, mintha nem tudnék semmit.


30 éves vagyok, nem tartom magam öregnek ahhoz, hogy esetleg találjak valakit, akivel boldog lehetnék. Erre minden esélyem meg is van, és szeretem a gyerekeimet, bármit megtennék értük, de úgy érzem, hogy képtelen lennék egy olyan férfival egy háztartásban élni, előadni mindenki előtt, hogy mennyire szeretem és milyen boldogok vagyunk együtt, akit amúgy gyűlölök és hányingerem van a jelenlétében... Viszont az anyám szerint nem tehetem meg azt, hogy elválok, hiszen a gyerekek a legfontosabbak és ne azt lássák, hogy bármilyen nehézség van, meghátrálok. De ez nem nehézség, hanem a férjem folyamatosan megcsalt fiatal LÁNYOKKAL. Ráadásul mint mondta, neki erre szüksége van, tehát hiába lenne most nyugton 2-3 hónapig, utána újra megtenné.


A gyerekeket nem tiltanám tőle, nem ragaszkodnék ahhoz, hogy havonta 2 hétvégét lehetne velük. Mert attól függetlenül, hogy egy szemét disznónak tartom, nagyon jó apuka és szereti a gyerekeinket.


Vagy van itt olyan, akik együtt maradtak a gyerekek miatt és jó vége lett?

Mennyire volt nehéz nektek, felnőtteknek?


2018. márc. 12. 18:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
anyádnak nincs igaza, azt lássák, hogy apa dug mindenkit, anya meg tűr?
2018. márc. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
29%

hát ez baj..sajnálom, hogy így alakult az életed:(

"neki erre szüksége van," - esetleg egy párzó állat él benne? a jó apuka mellett.

" esetleg találjak valakit" - de nem fogsz 4 gyerekkel...

2018. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Nem vonulnék zárdába azért... :D

Így is már randira hívtak, pedig nem tudják túl sokan, hogy mi történt a férjem és köztem. Egy barátnőm 3 gyerekkel házasodott újra, a másik szintén 4 gyerekkel talált új párt magának, nyáron volt az esküvőjük és májusban születik meg a kislányunk.


Ha ad magára az ember, figyel a kinézetére és nem azt érezteti, hogy egy káosz az élete, akkor nem lehetetlen ismerkedni.

2018. márc. 12. 18:37
 4/30 anonim ***** válasza:
92%

Nincs értelme így az egésznek...a gyerekek ugyan még kicsik,de nem buták! Még ha nem is látják érzik,hogy valami nem okés.

Ha neki erre van szüksége akkor menjen csak! Az meg butaság,hogy 4 gyerekkel nem tudnál párt találni magadnak,nyilván nehezebb mintha abszolút nem lenne gyerek,de ennyi...értelmetlen az előttem lévőnek ezzel jönni

2018. márc. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
jó, reméljük találsz párt - de az a család már nem lesz sehol. De ha nem tud leállni a farokcsóválással - akkor el kell küldeni az árokpartra közösülni. És ő egybként mit szól hozzá? ő is el akar válni?
2018. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
2%
Inkább becsüld meg, gyanítom jómóduak vagytok, hogy 3 gyerek stb., háztartásbeli vagy. Ilyen a férjed, ez van, de az jobb lenne, ha elhagyna tényleg, és egyedül kéne felnevelned a 3 gyereket?
2018. márc. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a gyerekeknek sokkal többet árt, ha ilyen "képet" látnak, hogy az a "normális", ha füvel-fával megcsalja a feleséget az apa.


Ez a család így nem család, és jobb is, ha a gyerekek nem ebben nönek fel.

2018. márc. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy a gyerekeknek jobb egy feszültségekkel / veszekedésekkel tarkított családban felnőni, mint elvált szülők gyerekeként.Elhiszem, hogy nem könnyű így lépni, de semmi értelme, hogy a gyerekek miatt megalázd magad.Azt látják, hogy a szüleik boldogtalanok, kell ez?A férjedről annyit, hogy egy jó apa nem kockáztatja négy gyerekes családját a saját önző vágyai miatt, főleg, ha otthon is megkapja ami kell neki.
2018. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
90%
a gyerek nem hülye és nem vak, akármilyen fiatal is. látja, hogy neked nem jó. az anya szenved, a gyerek is szenvedni fog. válj el
2018. márc. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
91%

Kiobnám a fenébe.


PErsze, remek minta, hogy apa félredug, anya meg tűri. :) Hagyjuk, vágd ki a fenébe.

2018. márc. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!