Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Forduljak a rendőrséghez?

Forduljak a rendőrséghez?

Figyelt kérdés

Tegnap az apám kihívott magához beszélgetni majd többször is a szexuális életemről érdeklődött,ami nincs (16vagyok),majd felhozta hogyha szétmegy a barátnőjével akkor mindenben nekem kell őt pótolnom (ezt többször is kihangsúlyozta) majd ezután kb 10-15perccel bejött a szobámba azzal,hogy játszunk egy játékot,röhögött,majd odajött hozzám az ágyba,leszorította a kezeimet és mégegyszer kihangsúlyozta,hogyha miattam szétmegy a barátnőjével akkor mindenben én pótolom őt,majd azt mondta,hogy ilyen érzés megfélemlítve lenni. Ezután kiment majd később megint visszajött azzal,hogy remélem tudom hogy viccelt,mert hogy neki nincsenek ilyen hajlamai,meg hogy most akkor az anyámhoz költözök-e,majd ezután azzal viccelődött hogy akkor előtte legalább pókhálózzak le,hogy ne neki kelljen

Nem tudom ez külső szemlélőként milyen,de én rettenetesen megijedtem,nekem nem tűnt viccesnek és elaludni is alig tudtam,kérlek segítsetek

16/l



2018. márc. 13. 05:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fordulj! Apád nem normális! Sajnálom hogy ezt át kellett élned! Miért menne szét a barátnőjével miattad? Nem vagytok jóban?
2018. márc. 13. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
Azonnal kérj segitséget. Az én nevelt lányom 13 éves de ilyen vicc nincs. Eszembe nem jutna úgy nézni rá. A baj nálad hogy ez lehet hogy csak rosszabb lessz
2018. márc. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Akkor ma mindenképp elmegyek

Nem vagyok rosszban vele,csak apám szerint én tavaly valamikor írtam neki arról,hogy ő egyszer nem volt itthon éjszaka vagy ilyesmi és emiatt idegeskedik szerinte most és ezért engem okol,pedig nem is beszélek vele,csak akkor ha ide jön és akkor is a kishugomról szoktam vele beszélni

2018. márc. 13. 05:47
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 Rendben,ma iskola után mindent elintézek,teljesen megszakítom vele szerintem a kapcsolatot
2018. márc. 13. 05:51
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hova fajul a világ
2018. márc. 13. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Atya ég! Hogy létezhetnek ilyen emberek? Nagyon sajnálom, hogy ezt át kellett élned és igen, mindenképp fordulj rendőrséghez, ezt megerősíthetem. És kitartást kívánok:)
2018. márc. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
99%
Van rá tanúd. Simán le is tagadhatja, azt fogja mondani, hogy túl élénk a fantáziád. Ha igaz a történet, én elköltöznék anyámhoz, az öreg, meg hadd kefélgesse a barátnőjét.
2018. márc. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Kamu
2018. márc. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem biztos kamu. De a gyk elo pelda arra, hogy milyen beteg agyu emberek leteznek, akik az oromuket olyan aberralt, mentalis beszamithatosagukat is megkerdojelezo viselkedesekben lelik, mint pl a sajnalat vagy megbotrankozas nyilvanos targya lenni, s ezert akar kamu sztorikat is kitalalnak.
2018. márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen apának kénsavban kéne "szétmenni" a barátnőjével.
2018. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!