Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Odadnátok több időre a gyereke...

Odadnátok több időre a gyereket az apjának?

Figyelt kérdés
Kisfiam 3éves lesz. Alig múlt fél éves, mikor szétmentünk az apjával, elhagyott egy másik nőért, akinek szintén csinált egy gyereket, addigra meg is született, pár hónap van közöttük. Nagyon kiborultam akkor, még most sem vagyunk valami jó kapcsolatban, elég hullámzó, én csinálom úgymond a drámát , pedig igyekszem normális lenni. Két hetente viszi el a kisgyereket hétvégére. Fél éve ott is alszik. Szombat reggel elviszi, vasárnap délután hazahozza. Én úgy gondolom ennyi kapcsolattartás elég. Ő kéri hogy már pénteken elvihesse, plusz hétköznaponként 2szer azon a héten mikor nem viszi hétvégére. Nekem ez sok lenne szerintem, mások sem viszik többet. Úgy gondolom ebben a helyzetben már úgysem tudunk normális családot biztosítani a kisfiammal sajnos. Amikor elviszi többet is sérül, a másik gyerekkel sokat harcolnak. Persze nem azt mondom, hogy veszélyeztetve van, de ha hazajön mindig többet pörög még pár napig. Azzal is nehezen bírkózok, hogy kötődik ahhoz a nőhöz. Túlreagálom? Nem elég ennyi kapcsolattartás?
2018. márc. 13. 21:05
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
ja és hozzád úgyis mindig jobban fog kötődni, mint a másik nőhöz, amiatt ne aggódj :)
2018. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Gyerekes verekedések, csak talán a másik kisgyerek nagyon aktív. Nem betegesen, és nem is neveletlen szerintem , inkább csak túl pörgős, a nagyszülei is ezt állítják róla. A kisfiam nyugisabb. De ha hazajön onnan ő is "rosszabb" 1-2 napig
2018. márc. 13. 21:48
 13/39 A kérdező kommentje:
Túl vagyok a kapcsolatunkon. Azon hogy átvert nem, de emiatt nem akarom a gyerekem keresztül büntetni
2018. márc. 13. 21:49
 14/39 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ennyi plusz láthatás még belefér
2018. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
56%
A gyereknek stabilitásra van szüksége, egy állandó helyre, ami az otthona, ezt te biztosítod neki. Van egyébként bírói döntés vagy megállapodás? Azért valamennyit engedhetsz, pl. beszéld meg vele, hogy négy éves korától péntekről szombatra és szombatról vasárnapra is ott aludhat az apás hétvégén.A másik héten pedig egy hétköznap lehessen /alhasson nála. Vigyázz, hogy ez ne péntek legyen, mert akkor anyás hétvégén soha nem tudtok elutazni. Mutass valamennyi rugalmasságot is alkalmanként, ha pl. cserét kér, ez azért is jó, mert ha te kérsz tőle később pl. cserét, akkor ő is rugalmasabb lesz. Viszont vállaljon részt a kötelező feladatokból is, pl. orvoshoz, fogorvoshoz vinni szükség esetén, ha jár tornára, gyógytornára, stb. akkor oda is. A költségek elosztásában is pontosan állapodjatok meg. És vigyázz arra, hogy ne az legyen, hogy amikor nála van, akkor mindennel elhalmozza, mindent megenged, és te kényszerülsz a "rossz zsaru" szerepbe. Ez főként akkor jelentkezik, ha majd iskolás lesz.
2018. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
45%

Szia!


Minket a tesómmal minden szerdán délután elvitt apa, és minden pénteken is, egyet aludtunk nála és szombaton vitt haza. Persze rendkívüli esetben (rokonlátogatás, egyéb hétvégi program) elmaradhatott ez. Szóval nem sok szerintem, amit a volt férjed szeretne. Tudom, hogy nehéz, de próbáld meg összeszedni magad. A kisfiad érdeke, hogy minél jobb kapcsolata legyen az édesapjával. Megalázó, ahogy a férjed megcsalt és elhagyott, de ez az egész nem őróla szól, hanem a közös gyermeketekről, aki nem tehet semmiről.

2018. márc. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
80%

"Túl vagyok a kapcsolatunkon. Azon hogy átvert nem, de emiatt nem akarom a gyerekem keresztül büntetni"


Pedig azt csinálod,azért nem akarsz engedni. Nem csak a tiéd a gyerek, fogadd el. Biztos szar érzés, hogy a csajt is kedveli a fiad, de ez nem rossz dolog.

2018. márc. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
49%

Itt nem arról van szó , h a szulöknek mihez van joga , vagy az apának , hanem h a gyereknek mi a jó. A gyerek jogai sehol nincsenek .

Igényli a gyerek ezt a rángatást elöre hátra 3 évesen?

Ö kéri? Vagy kimeriti , ingerult lesz? Harc van a masik gyerekkel mondtad . Te tudod

2018. márc. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
60%
Másnak sem elég ennyi lathatas, neked se lenne elég. Sztm amit kér az bőven bele kéne hogy férjen.
2018. márc. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
18%
Az apa mikor félre kefélt, nem tudatosan, de lemondott a gyerekéről is. Már terhes volt ez a szerencsétlen nő, mikor ezt tette vele. Én egy percre sem adnám oda, nevelje az új kölyköt. F
2018. márc. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!