Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apáéknak fizetniük kell sok...

Apáéknak fizetniük kell sok pénzt mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az osztytársam szemüvegére én idióts véletlen ráálltam és 50ezer forintba kerül 1 új...

Hogy közöljem velük? Nagyon megbántam több napa idegeskedek, félek mit reagálnak mert ez sok pénz.. De ha mondom nekik hogy nyáron ledolgozom és odaadom nekik attól se lesz sokkal jobb . hogy mondjam el nekik? Félek hogy mi lesz... Tudom hogy magamnak csináltam és az én hibám.. Egyedül anyáékat sajnálom hogy most fizethetik :/



2018. márc. 14. 20:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
92%
Hogyan lehet véletlenül ráállni egy szemüvegre?
2018. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 A kérdező kommentje:
Tesióra után öltözőbe kitette és én a padon átmentem
2018. márc. 14. 20:47
 3/90 anonim ***** válasza:
18%
Csodálatos. :P Nem irigyellek,amugy nem tudom minek 50 rugos szemüveg egy gyereknek. Van olcsobb is.
2018. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
28%
Mindenképpen szólj a szüleidnek. A kárért ugyan vállalnod kell a felelősséget, de nem az új szemüveg árát kell megtérítened (a szüleid segítségével), hanem a használt szemüveg értékét. Az is 50 ezerbe került? Nem muszáj neki a legdrágábbat választania! Ezt mindenképpen a szülőknek kell egymásközt lerendezniük. Azt tudd, hogy egy sima szemüveg akár 10-15 ezerből is kijön! Ok, te is hibáztál, de az osztálytársad is rakhatta volna tokba a szemüvegét. Én az enyémet sohasem teszem le csak úgy, még otthon sem, mindig tokba, pont a balesetek elkerülése miatt. (Mert akár én is ráülhetek, beletenyerelhetek, leverhetem, stb.) Szóval ne félj, szólj mielőbb, mondd el, hogy véletlen volt, és kérd meg őket, hogy a kártérítés mértékéről állapodjanak meg, ne fogadják el egyből, amit az osztálytársadék mondanak, reális értékű kárt térítsenek meg.
2018. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
58%

"a padon átmentem"


Ha a padon sétálgattál, akkor megérdemled. Ha viszont véletlen ráültél, akkor így járt a srác. Tegye tokba.

2018. márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 A kérdező kommentje:
Igyszekszem lelkileg felkészülni, sose csináltam ekkora hülyeséget.. Azt tudni kell hogy anyáék nagyon szigorúak de nyilván nem buksisimogatást fogok ezért kapni, vagyis lehet csak másik értelemben..
2018. márc. 14. 20:56
 7/90 A kérdező kommentje:
Véletlen volt, pont ott akartam átmenni a másik oldalra csak hát nagyon ügyes voltam....
2018. márc. 14. 20:57
 8/90 anonim ***** válasza:
43%
Megvernek? Komolyan ma ez normális család modell,h ütjük a gyereket? :O
2018. márc. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 A kérdező kommentje:
Nem tudom mert mostanában a pénz miatt igy is idegeskednek..
2018. márc. 14. 21:01
 10/90 anonim ***** válasza:
83%

"de nem az új szemüveg árát kell megtérítened (a szüleid segítségével), hanem a használt szemüveg értékét. Az is 50 ezerbe került? Nem muszáj neki a legdrágábbat választania!"


Mi ez a hülyeség? :D

Érte, szóval ha neked van egy Iphone 8-ad, és én kidobom az ablakod, akkor teljesen oké, hogy adok neked egy nyomogatós butatelefont, mert végül is telefon telefon.

Ha, meg nekimegyek a BMW-dnek, akkor adok egy tizest, hogy végül is fémet ennyiből is lehet venni..

2018. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!