Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Előfordult már valakivel...

Olíviaxy kérdése:

Előfordult már valakivel olyan hogy az anyukája nem fogadta el az Anyák napi ajándékot?

Figyelt kérdés
2018. márc. 15. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt ilyen. Visszaadta a virágot és szokás szerint elmondott mindennek. Végighallgattam. Letettem a virágot és elmentem. (Már nem laktam otthon)
2018. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Annak már nyomós okának kell lenni, ha egy anya nem fogadja el.
2018. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha, az én anyukám bármilyen kis apróságnak örült, sajnos már csak a temetőbe tudok virágot vinni neki. :( Nekem is van két gyerekem, nem tudok olyan helyzetet elképzelni, ami miatt nem fogadnék el tőlük ajándékot bármilyen alkalomra, soha nem bántanám meg őket ennyire.
2018. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amikor anyák napja jön nekem olyankor mindig nehéz meg ha eszembe jut év közben akkor is rosszul esik amit csinált. Tudom túl kell lépni rajta. Nekem is van gyerekem soha nem utasítanám el legyen az bármi csoki stb. Onnan indult a dolog hogy minden évben vagy cserepes vagy vágott virágot vittem neki. Csokoládét nem mert nem szereti a nassokat. Erre kitaláltam hogy mivel egy fodrászhoz járunk, meglepem egy ott felhasználható ajándékutalvánnyal. Tudom mit szokott csináltatni. Kifizettem lefoglaltam egy időpontot. Átadtam a kártyát és elmondott Mindennek hogy én nem vehetek neki ilyet mit képzelek én vigyem a kártyát ahová gongolom neki biztosan nem kell. Mondanom se kell a kapun alig bírtam kijönni elöntött a sírás szinte életemben nem bőgtem annyit mint akkor délután. Pedig felnőtt vagyok 32 éves. Úgy örültem neki hogy olyat vihetek neki amit eddig nem, és szerettem volna szépnek látni az anyukám. Azon a napon sok minden megváltozott bennem. Este apa biztos összeszidta, mert másnap apának hirtelen dolga akadt és ott hagyott vele. Elkezdte mondani hogy ő meggondolta magát meghogy majd elmegy az időpontra. Mondtam neki hogy nincs mit meggondolni, lemondtam az időpontot nagyon rosszul esett amit csinált nagyon megbántott vele. Kijöttem az ajtón mert nem akartam előtte bőgni azóta nincs róla szó. Ez 2 éve volt tavaly nem voltam képes vinni semmit sem mert féltem hogy megint belémtapos. Nem tudom mit tegyek. Az egész gyerekkorom ilyen volt mert egyszer nagyon szeretett máskor ha rosszat csináltam nagyon megbüntetett, megnit máskor meg nem büntetett. Mikor milyen volt. Köszönöm ha elolvasod.
2018. márc. 16. 07:31
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Anyukád pszichés beteg,ne vedd magadra. Lehet bipoláris zavaros..
2018. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám anyjára nincsenek szavak. Egyszer hozzá vágta az ajándékot. Nagyon fájt neki is. Sose szerette anyumat. Undorító egy ember. Sajnos nem egyedi eset. 😕 Anyum a belét kirakta az sem volt elég gyerekként is cselédnek használta. :(
2018. márc. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek ,minek szülnek? :O
2018. márc. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk minden anyáknapján, születésnapon, névnapon rettegni kell, hogy mekkora balhé lesz. azért viszek csak virágot, hogy a többi családtagot, akik vele élnek, ne tegye tönkre csak azért, mert én nem vittem virágot, mert akkor borítékolható a balhé. Ha viszek virágot, akkor is az esetek nagy részében hisztériázik valamiért. Tavaly volt ilyen, hogy a műbalhé miatt egyáltalán nem tudtuk megünnepelni, így oda sem adtuk a virágot, eljöttem.
2018. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátom anyukája nem fogadta el a virágcsokrot, mert nem tetszett neki...Azóta nem vesz neki semmit, persze megy a hiszti, hogy miért nem...

Soha nem tudnék ilyet tenni a gyermekemmel.

2018. márc. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Kedves Kérdező! Nem vagyok pszichológus de ez a viselkedés leginkább a narcisztikus szeméyiségzavarra utal. Én is érintett vagyok sajnos. Nem tehetsz semmit ellene, hosszú belső munkával kell érzelmileg amennyire csak lehet függetleníteni magad a szüleidtől, vagyis édesanyádtól, elfogadni, hogy ő ilyen, és hogy te nem vagy és soha nem is voltál hibás. Ez egy kemény folyamat lesz de hidd el van kiút. Ajánlom olvasgass a neten narcisztikus anya témakörben. Sok sikert a változáshoz, menni fog, ha akarod!
2018. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!