Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők véleménye érdekel...

Szülők véleménye érdekel miért kell ezt csinálni a gyerekkel?

Figyelt kérdés

12L vagyok

Anya azt mondta hogy ha mindig őszintén szólok mindenről és beszélek vele akkor el fog engedni

Anyának tegnap szóltam hogy vasárnap elmennék moziba ami 14-15.50 tart

És megtiltotta hogy elmenjek pedig minden szorakozási lehetőséget magamnak fizetek


Szülők miért mondjátok azt hogy ha szólsz a szülőnek hogy el szeretnél menni akkor elenged, közbe meg mégse?

Most akkor hazudjak?



2018. márc. 16. 05:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
70%

Szia.

Jogos a kèrdès.

Erre èn is kívàncsi vagyok.

2018. márc. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
15%

Ezt mondjuk nem kellett volna szó szerinti venni. Azt akarta mondani, hogy ha őszinte vagy, akkor nagyobb eséllyel enged el valahová, mintha hazudoznál.

Hogy miért nem enged el, azt ő tudja csak megmondani. Én pl nem szeretem, ha a lányom nincs itthon vasárnap.

2018. márc. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:

Mi probléma van abba hogy vasárnap moziba mennék nem egész nap tart csak 2 óra

És vasárnap tudnék csak


Mert hétköznap azt a választ kapom hogy csak hétvégén mehetek mert hétköznap suli van

2018. márc. 16. 06:22
 4/65 A kérdező kommentje:

#2 es tudnál valami okot adni rá hogy te miért nem szereted, ha a lányod nincs itthon vasárnap.


De ha csak szombat és vasárnap engeded el mert hétfőtől péntekig suli van

És kezdjük ott nem minden vasárnap mennék moziba

2018. márc. 16. 06:25
 5/65 anonim ***** válasza:
53%
Nézd, én nem tudhatom, hogy neki mi a problémája a vasárnapi moziba menetellel, azt csak anyád tudja. Ahogy írtam, én nem szeretem, ha a lányom nincs itthon vasárnap. Moziba lehet péntek délután és szombaton is menni. Mondjuk ha épp csak és kizárólag vasárnap délután van filmvetítés, akkor nyilván elengedem. Lehet hogy anyád tervez valami közös programot nektek. Miért nem kérdezed meg tőle, hogy miért nem mehetsz ?
2018. márc. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
21%
Azért, mert vasárnap az egyetlen nap, amikor az egesz család itthon van es együtt lehet. Tiniként tudom, hogy marhára nem élmény a szülőkkel lenni, inkább a barátokkal lógna az én lányom is nonstop. Lehet velük minden egyes nap az iskolában, iskola után is lehetnek együtt, péntekenkent rövid napjuk van, így már déltől lóghatnak együtt, a szombat szinten az övéké
2018. márc. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:

Semmit nem tervez anya


Kérdeztem azt is miért nem mehetek a válasza mert én azt mondtam hogy nem és a nem az nem

Fogadj szót anyádnak ne feleselj vissza


Szülők ha a gyerek vissza kérdez hogy mi az oka miért nem tudtok rendes és megfelelő indokot adni rá?

2018. márc. 16. 06:30
 8/65 A kérdező kommentje:

Én sokat vagyok együtt a szüleimmel

És 1 honapba 1x kéretőzök csak el

Kevés barátom van konkrétan 1 db akivel ritkán találkozok

2018. márc. 16. 06:31
 9/65 anonim ***** válasza:
83%

Máskor elengedett már így?Vagy ez lenne az első alkalom?


Mondjuk én nem engedném el a 12 éves lányom egyedül moziba.


Ja és nem, ne hazudj akkor sem ha most nem fog elengedni.A hazugság nem kifizetődő.Megrendül a bizalma máskor még úgy sem fog engedni.

2018. márc. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:

Mert vasárnap az egyetlen nap, amikor az egész család együtt van


Nálunk minden nap együtt van a család

Anya 14 hazaér én is 14 kor már otthon vagyok közösen tanulunk közösen főzünk segitek takarítani este közös sorozat film tv nézés van


Hétvégén meg mindenki alszik mert elfáradnak a munkába



minden áldott nap a szüleimmel vagyok

1 hónapba az az 1 nap abból is az a 2 óra nem a világ vége

2018. márc. 16. 06:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!