Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Megengednék a szüleim ezt?

Megengednék a szüleim ezt?

Figyelt kérdés

Szeptemberben leszek 16, és szeretném a nyáron a hajamat átfestetni. Megfordult a fejemben, hogy leszívatom és valami élénkkék, de rögtön el is vetettem, mert tiszta hülyeség. Vöröses-barnára gondoltam, ami egy bizonyos idő után lekopik. Szerintetek lehet?

15/l



2018. márc. 16. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerinted ha itt bárki azt mondja, hogy persze lehet, az anyukádat miben befolyásolja? Elárulom, semmiben.

A másik, hogy tökmidnegy, hogy most 15 vagy és nemsoká 16, csak tönkreteszed a hajad azzal, ha leszivatod, szóval azt tényleg felejtsd el. Ha nagyon szeretnéd, kérded meg, hogy nyárra lehetne-e olyat, hogy valami kimosható festékkel színezni. De ezt anyukádtól kérdezd és ne itt.

2018. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kissé félreérthetően fogalmaztam. A leszívatás csak megfordult a fejemben, de miután tudom mivel jár, így nem. És eleve nyáron szeretném
2018. márc. 16. 17:09
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos nem tudom, nem ismerem a szüleidet.
2018. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Hát nekem először ki lett szívatva, aztán olyan volt kb 2 évig, aztán meguntam és befestettük barnára (ez az eredeti hajszinem). Én nem bántam meg. Amúgy nem is olyan rég festettük.vissza eredetire. Anyukám simán benne volt, lehet azért, mert ő fodrász és ugye ő csinálta nekem. Szerintem kérdezd meg Anyukádat. Az lesz a legkonkrétabb.
2018. márc. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én megengedném, de a szüleid nem tudom, hogy megengedik-e.

Én is 15-20 éves korom között próbáltam ki elég sokféle hajszínt. Semmi bajom nem lett tőle. Persze semmi extrémet nem csináltattam. Csak szőke, barna, vörös különböző árnyalatai.

2018. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vöröstől ovakodj rosszabb a szőkénél,szétvitte a hajam,seprű lett tőle,a szőke nem verte igy szét. És a vöröstől nehéz megszabadulni. Nekem egyszer béna fodrász zöldre kente a szőke alját,álittolag a szőkito volt a hibás,kitudja..
2018. márc. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerjük a szüleidet,sokan még a felnőtt nőknek is beszólnak h miért festet miért csinál frizurát miért fésülködik,miért ad magára stb..
2018. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!