Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti milyen szülőnek tartjátok...

Ti milyen szülőnek tartjátok az ilyet?

Figyelt kérdés
Pár nappal ezelőtt a barátnőm terhességi tesztet csinált hogy terhes e vagy nem csak aztán valahogy az anyja rájött mert ma mondta neki és még azt is mondta neki hogyha terhes is lenne akkor mehet a háztól. Egyébként a barátnőm 24 éves . Megjegyzésként én néha kikészülök az anyjától de k*rvára ....

2018. márc. 17. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Minek neki gyerek ha még az anyjával lakik?!
2018. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

24 éves, én sem engedném, hogy a nyakamra szülje a gyerekét egy FELNŐTT nő.


Ennyi, anyjának igaza van, ha védekezés nélkül széttenni tudja, akkor elmehet melózni is, és a párjával KÖZÖSEN vállalni a gyereket.

2018. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Költözzetek össze probléma megoldva.
2018. márc. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
A szülönek van igaza, ha gyereket akar, akkor ne a szülök nyakára.
2018. márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Azt hittemegy 14 eves kislanyrol van szo. A 24 eves mar mehet a haztol, ha nem terhes akkor is. Te vagy kikeszulve az anyjatol? Hat ne menj oda.
2018. márc. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Értelmes szülő nem engedi, higy a gyereke ah ő nyakára szüljön
2018. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Okos az anyja. Aki nem önálló, ne szüljön. Majd az anyja eltartja a gyereket IS mi?
2018. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván a barátnőd még nem önálló, nem tudja magát eltartani. Teljesen természetes, hogy az anyukája kiakadt, hogy esetleg baba lesz. Mégis hogyan tudná a barátnőd vállalni? Gondolom, az anyukájára maradna a feladat nagy része.

Ennyiből semmi rosszat nem gondolok az anyukájáról, csak annyit, hogy megijedt, hogy a lánya a nagy semmire szül egy gyereket.

2018. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne felelősség teljesen gyereket vállalni,gondolok itt arra,hogy van elég félretett pénz lakhatásra, élelmiszerre, gyerek holmikra. Persze nem az én életem, csak a vélményem írtam le.
2018. márc. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Borzaszto szülö lennél, ha (miután teherbe ejtetted a barátnödet!!!!) "Megjegyzésként én néha kikészülök az anyjától de k*rvára ...." ennyi a támogato, felelöségteljes hozzáállásod!!!
2018. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!