Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a 30-as éveiben járó...

Ha a 30-as éveiben járó fiatok egyik nap bejelentené, hogy a saját neméhez vonzódik és összejött egy férfival, azt elfogadnátok?

Figyelt kérdés
Hajlandóak lennétek találkozni azzal a férfival?

2018. márc. 17. 20:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
90%
Igen
2018. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
93%
Miért most őszintén mit tudsz csinálni? Nem tagadnám ki csak azért mert meleg.
2018. márc. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy ez a fiú? Mond el nekik, persze, de semmi esetre se várd, hogy majd tapsikolnak hozzá. Lehet, hogy úgy lesz, de valószínűbb, hogy nem. Adj nekik időt, hogy egyáltalán felfogják ezt az új helyzetet. Ha már úgy nagyjából megbékéltek vele, hogy ez van, majd akkor mutasd be a párodat. Ne próbáld erőltetni, ne sértődj meg, vagy kapd fel a vizet. Higgadtsággal és türelemmel többre mész, hidd el.
2018. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok olyan férfiről aki házasság és gyerek után jött össze egy másik férfival és azóta is együtt élnek. Néha van ilyen, és egy normális szülő nem tagadja meg a gyerekét csak mert meleg.
2018. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
94%
A családnál nincs fontosabb. Sokan azt hiszik, hogy amit másképp érez valaki azt megbocsátani kell, pedig csak megérteni és elfogadni kellene.
2018. márc. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
Természetesen igen. Bár nem érteném miért nem merte előbb elmondani.
2018. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

"Bár nem érteném miért nem merte előbb elmondani."


Egyrészt most lett újra párkapcsolatom, másrészt néhányszor próbáltam anyumnak elmondani, de mindig leblokkoltam és végül nem mondtam el.

2018. márc. 17. 22:14
 8/32 anonim ***** válasza:
95%
Igen,testvérem meleg, a párja családtag nálunk,az egész család szereti őket,mert jó emberek,orvosok,embereken segitenek, hét éve él vele,épp nálam,mert leázott a lakásuk.
2018. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Persze.
2018. márc. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
17%

Akármi is van, én ezt a meleg párkapcsolati dolgot nem tudom elfogadni. A családban nincs nálunk ilyen, de nem tudnám elfogadni se a bátyámról, se az öcsémről, meg ha lesz gyerekem tőle sem. Persze nem tagadnám ki, csak erősen megkérném hogy ha látogat, vagy valami csak ő tegye, és csak egyedül, ne is tudjam hogy kije van, meg mit csinálnak. Számomra ez természet ellenese, mert ugye az a normális ha férfi és nő van együtt mint egy pár és nem férfi-férfi, vagy nő-nő. Persze még ragozhatnám, de én úgy vagyok vele hogy mindenkinek ez a saját dolga, engem nem érdekel, csak én ne tudjak arról hogy mit csinálnak, meg hogy kettőjük közt ki a lány, meg ilyenek. Ha normálisan tudnak viselkedni, és nem nyalják, falják egymást előttem akkor oké, elviselem, de máskülönben nem.


Ne haragudj ezért kérdező, de nekem ez a meglátásom erről. Ha a gyerekem lennél, ezért nem tagadnálak ki, de azt biztos mondanám hogy többet nem akarok tudni semmit a dolgotokról, az a ti kettőtök ügye és ennyi.

2018. márc. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!