Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek volt, hogy akaratotok...

Nektek volt, hogy akaratotok ellenére adtak be gyógyszert a szüleitek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 10:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Mindenkinek volt ilyen. Egyetlen gyerek se veszij be a gyógyszert önként egy bizonyos kor alatt.
2018. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Kisgyerekként eléggé sokszor. Utána szerencsére nem, de nem is volt okom tiltakozni, illetőleg ha beteg voltam, saját magam is megoldottam.
2018. márc. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem ilyenekre gondoltam. Hanem mondjuk nyugtató stb.
2018. márc. 18. 10:41
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Kiskoromban. Szerintem ilyen most nden gyerekkel volt.
2018. márc. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

Így már érthető.


Nem, nem volt ilyen, igaz okuk sem volt rá.

2018. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

Már megint kezded? Pár hónapja 2x is kérdezted.

Nem, nem jellemző, hogy a szülők ok nélkül nyugtatót adnak a gyereknek. Azt hiszem írtad, hogy lefogtak stb. Az sem csinálják a szülők ok nélkül.

2018. márc. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Megegyszer: minden gyógyszert a gyerek akarata ellenére ad be a szülő, teljesen mindegy hogy az nyugtató, antibiotikum, vagy hashajtó. Egyik gyerek se könyörög, hogy anya hagy vegyem be a gyógyszeremet. Eljön valamikor az életkor, amikor felfogja, hogy az ő erdeke, de addig is meg kell oldani valahogy
2018. márc. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy. Mondjuk, eleve nem kellett nyugtatót szednem, és másnak sem a családban, úgyhogy nem is volt otthon nálunk soha.
2018. márc. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Hány éves gyerekről van szó, akinek kell nyugtató és milyen betegsége van, amire az orvos nyugtatót írt fel?


Enélkül a háttér információ nélkül a véleményt nem ér semmit.

2018. márc. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Te vagy az itt nyávogó 16 éves, akivel a szülei pszichiátriai szereket szedetnek.


Nos, 18 év alatt korlátozottan cselekvőképes vagy és ha az orvosok úgy döntenek, gyógykezelésre szorulsz, dete ezt megtagadod, joguk van akár erőszakkal is kezelni :)

2018. márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!