Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Leszbikusok, ti hogy mondanáto...

Leszbikusok, ti hogy mondanátok el a homofób szüleiteknek, hogy van barátnőtök?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Sehogy

Ha otthon laksz, akkor csak magadnak csinálsz problémát

Ha nem otthon laksz, akkor meg semmi közük hozzá

2018. márc. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Elmondanám és kész, kezdjenek vele, amit akarnak, felnőtt nő vagyok. Ha szeretnek, elfogadják, ha nem, akkor így jártam.

Azzal semmiképp nem értek egyet, hogy "semmi közük hozzá"...

2018. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Sehogy, már ha meg tudom oldani, mert nagyon őszinte, nem titkolózós fajta vagyok. De ennél valószínűleg menne a dolog, hisz szorosan nem tartozik rájuk s mivel homofóbok, eljátszották az esélyt, hogy ilyesmiben őszinte legyek velük.

Felesleges ütközéseket nem akarnék, semmi nem lenne úgy jobb, azt hiszem. Ha mégis úgy ítélném meg, hogy de, akkor elmondanám. Ahogy jön, de kb. egy mondatban, aztán kezeljék le a saját lelki problémáikat ők.


Empatikus vagyok, de képtelen vagyok felfogni, mi a baja bárkinek azzal, ha valakinek a szexuális orientációja nem tipikus, úgyhogy tényleg nem tudnék ebben segíteni nekik.

2018. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha még függsz tőlük, akkor ne mondd el, mert csak a saját életed keseríted meg. Ha meg önálló vagy, akkor mondd el aztán vágd rájuk az ajtót ha így nem kellesz nekik.
2018. márc. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy. Ez nem a NAV, nincs bevallási kötelezettséged.
2018. márc. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha otthon élek, akkor azért nem mondanám el, mert onnantól könnyen "pokollá" válhat az élet. Ha már nem élek otthon, akkor meg mi értelme lenne elmondani? Veszekedésen kívül, mast nem szülhet.
2018. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Magyarországon sehogy...
2018. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. márc. 18. 17:39
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Tesóm meleg,elfogadtuk,a párját is,az egész család,családtagként kezeljük,de otthon mi is darab szarok vagyunk,h nem öltük meg kb. De szerencsére már sok éve eljöttünk onnan. :)
2018. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!