Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyukám nem enged el...

Az anyukám nem enged el osztály kirándulásra mit tegyek h bele menjen?

Figyelt kérdés

Mit csináljak h rá vegyem anyut és aput hogy hagy menjek én is? Nincs konkrét ok h miért nem mehetek csak annyi h “mert”

15 eves lány vagyok és velencei tóra mennek 1 éjszakára



2018. márc. 19. 20:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
Biztos őt se engedték. 18 éves korod után majd bepotolod a mászkálást, akkor már szerencsére nem kell szülői engedély.
2018. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy anyagi oka van. Ha nem, akkor az osztályfőnököt uszítsd rá. Meg azoknak a barátnőidnek az anyukáját, akik elmehetnek.
2018. márc. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%
Régen ez nem volt divat,a barátkozás se, társasági élet se,sok szülőnek a barátok is haszontalanok,vagy egy jo kirándulás. Ingerszegénység,ők ebbe éltek.
2018. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
sajnálom,hogy ilyen gyöpös szüleid vannak. De gondolom tanár,vagy kisérő szülő is menne. Esetleg beszélj velük,hogy próbáljanak hatni a szüleidre,mert te szeretnél elmenni,ők meg nem akarják. Ha anyagi okai vannak,akkor esélytelen szerintem. Sok sikert.
2018. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
95%
Nálunk kötelező az osztálykirándulás, volt már olyan hogy valakik nem tehették meg hogy befizessék a gyereküket de azt az iskola kifizette.
2018. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%

Szülőként: az osztály 80%-a leitta magát, végig hányta, ordítozta az éjszakát, a szálláshelyen lévő egyéb osztályok szintén.

A 8 józan lány,köztük a miénk, bezárkózott. Osztályfőnök tehetetlen volt.

Koedukált fürdő, wc lett leszervezve, aminek az ajtaját be sem lehetett zárni.

Ezen -talán joggal- kiakadtunk, és ez is háttere lehet annak, hogy a szüleid nem engednek.

Oké, hogy buli van, de....lehet, féltenek.

2018. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Próbáld megtudni a konkrét okot! Amíg azt nem tudod, érvelni sem tudsz. A legvalószínűbb két okot, ami szóba jöhet, írták: vagy anyagi oka van, vagy féltenek attól, hogy az osztálytársak esetleg ivászatba vagy hasonlóba kezdenének és bevonnátok téged is. Ha anyagi oka van, és neked nincs spórolt pénzed, nem sokat tehetsz, hacsak a barátaid nem segítenek. Ha ivászattól, stb. féltenek, akkor gondold át, mennyire reális a félelmük. Ha normális osztályba jársz és felelősségteljes lány vagy, akkor érvelj azzal, hogy próbáljanak megbízni benned, szavadat adod, hogy te nem fogsz sem inni, sem más hülyeségbe belemenni. Az is jó ötlet volt, hogy az osztályfőnökkel mindenképpen beszélj. Az sem mindegy, hogy osztálykirándulás vagy tanulmányi kirándulásról van-e szó. Nem ugyanaz a kettő! A tanulmányi kirándulás szerepel az iskola pedagógiai programjában és elvileg kötelező, csak orvosi igazolással, esetleg igazgatói engedéllyel lehet távol maradni. Ha olyan osztálykirándulás, amit az osztály a maga szórakozására szervez és az iskolából egy vagy több pedagógus is támogatja, illetve kíséretet vállal, az más tészta.
2018. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

"Régen ez nem volt divat,a barátkozás se, társasági élet se,sok szülőnek a barátok is haszontalanok,vagy egy jo kirándulás. Ingerszegénység,ők ebbe éltek"


Hatalmas tevedesben vagy. Pont hogy inkabb forditva van, volt.

2018. márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
27%
26 éve voltam 8. osztályos, kb 3-an voltunk józanok az osztályból, pár ablak betört, mosdó le lett szakítva, mert valaki wc helyett használta és nem bírta el, elloptak valami létrát, orgia azért nem volt, de hogy finoman fogalmazzak volt, aki nem tudta kivel “aludt” aznap...a mi osztályunk volt a top a suliban, a suli meg a város legjobb iskolája...ezek után nem lennék benne biztos, hogy én elengednèm a gyerekemet osztálykirándulni ( még nincs gyerek részemről)
2018. márc. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
31%
Mi a Soproni Lövér szállóban a fürdőben benzint gyújtogattunk,plusszban az ott lévő katonákat csesztettük,mentünk hancurkodni. Nem csoda h Anyukád nem enged,pedig én se vagyok már mai csirke... Aki hozta a benzint azt otthon faterja picit megrakta :/ ...
2018. márc. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!