Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mit szólnátok, ha a...

Szülők! Mit szólnátok, ha a 27 éves lányotok bejelentené, hogy kiköltözik egy arab férfihoz a hazájába?

Figyelt kérdés

tudom már nem gyerek, de mégiscsak most nem tudom mit tegyek, vagy mit ne tegyek.

megrémít ez az egész.

az apja idegösszeroppanást fog kapni ha megtudja, az tuti.

ti mit mondanátok neki a helyemben?


2018. márc. 21. 17:43
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
60%
Add a kezebe a lányom nélkül soha cimu könyvet. Amugy magyar férfiak is hasonloképp bánnak a nőkkel. Nagy különbség nincs sajnos. :(
2018. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

ki tudja mennyire fogja meghülyíteni, már bocsánat.

talàn haza se jön majd...

2018. márc. 21. 17:47
 3/41 anonim ***** válasza:
42%
Biztos hogy aggódnék, de veszekedni nem jó. Tudja hogy fordulhat hozzátok ha baj van.
2018. márc. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
74%
Vagy ha haza sem engedi majd ! :'(
2018. márc. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%
Ha fiatalok vagytok kezdjetek el egy újabb gyereket csinálni, mert ezt elveszítitek.
2018. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
13%
ó de borzalmas sorsa lehetmajd miss 70 iqs aggódó rasszista formális anyuka. hogy nem európai férfihez ment aki rabszolgaként tartja hanem egy értelmes Arabhoz akik a csajukat nem engedik dolgozni és nem úgy öltöztetik mint az útszéli kur vát és egy marketingkabalát jaj de rossz sorsa lesz....
2018. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon kiakadnek, az tuti. Nem ismerek olyan sztorit, ami igy kezdodik es happy end a vege.. Bocs, pesszimista vagyok ezen a teren.
2018. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
56%
Nem lennék nyugodt. Kicsit se és nem azért mert arab férfiról van szó. A kiköltözés aggasztana...
2018. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
83%

Semmit, felnőtt ember. A véleményemet - miszerint idiótaságra készül - igyekeznék minél diplomatikusabban megfogalmazni.


De biztosítanám róla, ha bármi baj lesz, mi mellette állunk és bármikor jöjjön haza.


Ám iszonyúan rettegnék, az arabok nagyrésze alárendeltnek tekinti a nőket, verik, erőszakolják őket mindenféle retorzió nélkül.

2018. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

igen, sajnos ugyanígy vagyok.

nem rasszizmus, csak a lányom, hogyismondjam elég cserfes, nagyszájú, belevaló lány, nem tudom elképzelni ilyen szigorú vallásos világban.

biztos problémái lesznek

2018. márc. 21. 18:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!