Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az anyám miért csinálta annak...

Az anyám miért csinálta annak idején, hogy kikötötte "amíg a hugodnak nincs ez vagy az (pl. akár egy telefon, aminek az árát megkerestem a munkahelyemen), addig ne legyen nekem sem"?

Figyelt kérdés

A hugom és én köztem (bátyja vagyok) 4 év korkülönbség van én 18 voltam és ekkor már dolgoztam, az érettségit esti levelezőn szereztem meg munka mellett. Egyes szülőknek ez miért jó? Amikor meg eljártam maszekolni valamit, hogy még több pénzem legyen, akkor anyám sokszor úgy nézett rám mint a véres rongyra, obszcén jelzőkkel illetett, mindezt azért mert már volt keresetem (igaz a 2000 évek elején) a hugom még nem rendelkezett munkaviszonnyal, mert még tanult. Miért akart mindenáron ezért korlátozni meg állandóan ellenőrizgetni és rengetegszer volt, hogy turkált a holmijaim között, hogy dugdosok-e pénzt otthon, amikor meg vettem magamnak egy kazettás walkmant kérdőre vont, hogy ez honnan van, miből vettem, mondtam megkerestem az árát, az én pénzemből azt veszek, amit akarok. Erre megfogta és földhöz vágta. Miért fájt az anyámnak, hogy a hugom még akkor nem keresett én meg már meg tudtam venni magamnak azt, aminek megkerestem az árát.


Ha esetleg rossz, érthetetlen lenne a komment szekcióba a megfogalmazás, akkor elnézést kérek.



2018. márc. 21. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Tőlem loptak is a kedves szülők,meg szemét voltam h lányként tanulni akartam, nem apucit kiszolgálni minden téren,ugy is ki kelett volna sajnos,hát köszi nem kértem belőle.. 10 éves korom ota terveztem h amint tudok lépek ebből a verekedős italozó mérgező közegből,osztálytárs Édesanyjánál gyüjtöttem a pénzt. 18 évesen eljöttem,azóta se láttak.
2018. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Ha már tudsz magadnak munkát keresni, akkor onnantól nem sok tart vissza, hogy önálló legyél.
2018. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Talán anyád a saját be nem teljesült vágyait próbálta volna a húgodban beteljesíteni és minden zavaró körülményt (irigykedés, összehasonlítgatásból adódó feszültséget) el akart hárítani.
2018. márc. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
A rossz testvéri kapcsolatok háttéreben 90 % ban az ilyen szülő áll. :(
2018. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%
Ezen közel 18 éve rugózol?
2018. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Mert a szuleid kommunista nevelest kaptak hogy legyen mindenki egyenlo, ha tesodnak 3 forinja van akkor neked ne legyen 6
2018. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom, de anyád viselkedése(kutakodás, walkman földhöz vágása, "kinézés" azért, mert maszekolsz is), egy kicsit beteges.
2018. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Most látom, hogy közel 20 éve volt már ez. Később sem kérdezted meg, hogy mire volt ez jó?
2018. márc. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

18 éve ezen rágodsz? Már rég tulkelett volna lépni

Amugy igen egyszerű a magyarázat azért mondta mert hugod ott nyávogott volna fülébe hogy neki is kell olyan és ő nem tudott volna olyant venni a hugodnak fizetéséböl .

2018. márc. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Hogy megutáld a hugodat:(
2018. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!