Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ez normális? Ha igen meddig?...

Ez normális? Ha igen meddig? Mikortól aggódjak?

Figyelt kérdés

A férjemmel válunk (nem valami békésen). már nem él velünk És a kisebbik lányommal (14) nagyon jó kapcsolata volt eddig de most eléggé eltávolodtak, egymástól, hiába találkoznak szinte minden nap. Az apja és köztem nagy a feszültség.


Szóval a lányom néha felveszi az apja pulcsiját. Azt mondja hogy hányzik neki és ettől egy kicsit jobb. Ez normális? És ha igen meddig? Mikortól aggódjak?



2018. márc. 22. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
94%

Normális és ne a lány meg a pulcsi kapcsolata miatt aggódj, hanem amiatt, hogy épp folyamatban van, hogy a lányod elveszíti az édesapját.

Ha te veszítenéd el egy szerettedet (örülj, hogy eddig nem történt veled), te is felvennéd a ruháját. Ugye nem valami szexuális aberráció jár a fejedben? Vagy csak sima féltékenység ezzel takarózva?

2018. márc. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem emiatt még nem kell aggódnod. 14 évesen, éppen most veszíti el az apját, akivel ráadásul nagyon jó a kapcsolata, plusz nem is túl békésen váltok. Naná, hogy hiányzik neki. A pulcsijairól talán hamarabb leszokna, ha képesek lennétek normálisan válni és látná, elhinné, hogy a válás ellenére is "megmarad" az apja.
2018. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

mert szerintetek én élvezem a helyzetet? Nem kizárólag az én hibám, és higgyétek el próbáltam javítani de nem megy. Az undorító válaszokat kérem mellőzni!


És mivel javíthatnék ezen?

2018. márc. 22. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerjük a helyzetet, nem tudjuk, hogy próbáltad javítani, így azt se tudjuk megmondani, hogy hogy lehet. De minden esetre ráhúzható, hogy 1. próbáljuk a másik helyzetébe beleképzelni magunkat és elhinni, hogy neki is van igazsága 2. nem pocskondiázni a másikat, hanem magadról megfogalmazni érzéseket, kívánságokat tisztán, őszintén, a másik minősítése nélkül. Ha van rá pénz, érdemes mediátor segítségét kérni, aki békés mederben tartja és az optimalitás felé viszi el a válás ügyintézését.
2018. márc. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!