Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám egy hét alatt elhasználja...

Apám egy hét alatt elhasználja mindig a Listerine szájvízemet, tusfürdőm. Nem győzök minden héten venni. Mi tévő legyek, ha megmondom neki még besértődne, meg az lenne hogy irigy vagyok?

Figyelt kérdés

2018. márc. 22. 18:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%
Dugd el,zárd el,ennyi. Vegyen magának.
2018. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
23%
Te meg az o fogkremen nottel fel...
2018. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%
Igen előző,férjemnek a pelenkát is felszámolták tartozásként,nem is tart semmilyen kapcsolatot a pereputtyal. :)
2018. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
20%
Nos, el lehet költözni és máris nem használ el semmit. Gondolom nem fizetsz lakbért
2018. márc. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
23%
Gondolom fizeted magadra a rezsit, kaját meg a többit. Mert különben ő is problémázhatna hogy már megint megetted a kenyeret, meg az ő számlájára melegedtél. Micsoda mentalitás, tusfürdőn meg szájvízen sírni mikor anyád nyakán élsz...
2018. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
48%
Megvenném egy Tesco összes szájvizét, ha még egy napot eltölthetnék édesapámmal.
2018. márc. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%

Mennyit használ belőle, hogy egy hét alatt elfogy? Egész pici kell egy alkalommal, még a kicsi üveg sem fogy el egy hét alatt normális használat esetén szerintem.


Mindenesetre megteheted, hogy otthon is neszeszert használsz, és abban tartod a tusfürdőt, szájvizet meg amit nem akarsz a fürdőben hagyni.

2018. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%
Attol mert vkinek meghalt a szülője, miért kell kivetiteni minden kérdéshez,nem kell mindenkinek a sajátját ajnározni,én örültem volna ha előbb a föld alá kerülnek,nem sérültem volna ennyit..
2018. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
31%
Hát, igen, az élet nagy problémái. Mégiscsak az lenne a megoldás, ha szóvá tennéd. Persze el is zárhatod, vagy eldughatod, de abból ugyanúgy lehet sértődés, hiszen gondolom, feltűnne neki.
2018. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
34%
Másik lehetőség, ha nem lehet apukáddal normálisan beszélni: veszel olcsóbb szájvizet (a Rossmannban 500 Ft egy fél literes flakon) és abból töltöd fel a Listerine-t. De ha apukád tényleg többet használ az előírtnál, akkor fontos lenne beszélned vele, mert baja lehet tőle.
2018. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!