Szerintetek jogos volt?

Figyelt kérdés

Megkértem anyumat hogy segítsen a matek-gyakorlásban, mert holnap dolgozat. Bennt feküdt a hálóban. Mondta hogy jó, de akkor menjek be, mert ott szeretné. Bementem, megcsinálta a lábára téve a feladatot, nem szólt semmit. Mondtam, hogy inkább kinnt csináljuk az asztalnál, mert nem láttam. Kimentem, vártam

őt is, erre megkapom hogy "ő nem fog táncolni ahogy én fügyülök", meg hogy "körülöttem forog a világ" és hogy megrontom az életét" és még hogy "nem csodálja hogy nincsenek barátaim, ő sem barátkozna velem"

:(


Még régen azt is megkaptam két négyesért, hogy egy nagy nulla vagyok, semmi több.

És ilyenkor nincs eszében bocsánatot kérni, vagy nekem kéne?



2018. márc. 22. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Nem jogos. Ne kérj bocsánatot!
2018. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Tanulj dolgozz amint tudsz és akkor könnyen ignorálhatod.
2018. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok. Messze van az még
2018. márc. 22. 20:14
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
"És ilyenkor nincs eszében bocsanatot kerni, vagy nekem kene?" Neked miért? Nem csinaltal semmit, amiért bocsánatot kellene kérned. Neki lenne miért, de aki ilyeneket mond a gyerekének, az aligha fog.
2018. márc. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Csak lusta volt felkelni, és nem volt kedve matekozni. Ennyi történt.
2018. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt jogos. És nem vagy nulla, szerintem egy tök normális gyerek lehetsz a leírtak alapján. Ne hagyd, hogy lerombolják az önbecsülésedet! De azért ne is vegyél mindent véresen komolyan, a szülők néha azt se tudják mit beszélnek, aztán csodálkoznak, hogy a gyerekük 30 évesen megy pszichoterápiára feldolgozni a gyerekorát...
2018. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Valójában nem akart segíteni, ezért úgy tette ezt, hogy máskor inkább ne is kérj tőle.


Mintha egész lényeddel nem lenne kibékülve. Azok a szülők szoktak így viselkedni, akik nem akarták azt a gyereket, vagy olyan önzőek, hogy a gyereküket csak egy zavaró tényezőnek látják.

2018. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ő is hülye a matekhoz és szégyelli. Ne vedd a szívedre.
2018. márc. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy lusta dög de nem vallja be inkább bűntudatot kelt benned hogy még te érezd magad rosszul amiért nem akarja kivonszoln ia seggét a konyhába hogy segítsen a háziban emellé pedig grátiszban még le is cseszhet majd a rossz jegyért.
2018. márc. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olvass utána a neten hogy mit jelent a mérgező szülő
2018. márc. 26. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!