Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim utaljak a 15evvel...

A szuleim utaljak a 15evvel idosebb baratomat es az apam azt akarja valasszak a baratom vagy o?

Figyelt kérdés
Meg csak 1eve vagyunk eggyutt tudom az nem tul sok persze de en nagyon ragaszkodo vagyok akit szeretek hat az apukamat nagyon szerettem imadtam regen de egy 3eve nagyon megvaltozott nem tul jo a viszonyunk..nagyon kozonseges lett es hat az esti palinka es 1uveg bor kihagyhstatlan nem nagyon szeretek vele lenni most azzal probalt zsarolni hogy nem ad penzt a baratomjol keres es hst ha 18leszek konnyebben talalok munkat is de nemtudom mit tegyek mert a szuleim tenyleg amit csak akartam mindent megkaptam de nem vagyok olyan esetlen nem fogok nyalizni es elturni mindent spamnak csak mert penzt ad mit kellene tennem terheljem magammal a baratomat most mutik a 2szor az edesanja is beteg es o latja el az edesapja is most halt meg nemtudom mit tegyek..
2018. márc. 23. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
84%
Például kezdd újra az általános iskolát.
2018. márc. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
68%
De hány éves vagy most?
2018. márc. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
79%

A helyesírásod borzalmas, lehet, hogy nem ártana inkább az iskolával foglalkozni inkább, és nem a 15 évvel idősebb farkak kergetésével, bocsi.

Amúgy amit látok, az önsorsrontás tipikus esete: alkoholista apuka, akitől a pasihoz fogsz menekülni. Azonnal szülni fogsz 1-2 gyereket. A pasi évekig terrorban fog tartani, és mivel ki leszel neki szolgáltatva, ezért évekig tűrni fogsz. Ez így szokott lenni az esetek 99%-ában.

Ha van egy kis eszed, akkor kibírod valahogy apád mellett, tanulsz tisztességesen, SAJÁT megélhetést teremtesz magadnak (nem pedig egész életedre kiszolgáltatod magad ilyen-olyan pasiknak, akár az apádnak, akár másnak), a pasival lehet kavarászni, de szüléssel ne tedd tönkre a jövődet ilyen fiatalon.

Amúgy pedig megvan a véleményem egy olyan 30-35 körüli pasasról, aki kislányokkal kezd. Ezt most még nem érted, én sem értettem a te korodban, de majd rájössz később, hogy nagy gáz van az olyan pasikkal, aki tinikkel kezd. Ez azért szokott lenni, mert a tinik még naivak, irányíthatóak, könnyű őket függésben tartani. Egy idősebb nővel ezt már jobbára nem lehet megtenni. Faterod nem valami penge gyereknevelésben szegény, tudhatná, hogy ezzel a tiltással nem ér el semmit.

2018. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
66%
Hozd helyre apáddal a kapcsolatot,mert a farok hamar lelép ha már lejár a szavatosságod. Aztán ott álssz majd minden nélkül mint én,és az borzasztó lesz.
2018. márc. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, ha szereted a barátodat, akkor tarts ki mellette, és ne foglalkozz az előítéletekkel. Mi 17/33-ként kezdtük... 21 évvel ezelőtt.
2018. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
64%
Hány éves vagy? Ilyen helyesírással max 14...kanozás helyett tanuljál szépen, ha rendes végzettséget sem szerzel, mehetsz majd éhenhalni. Vagy úgy kalkulálsz, hogy a pasid tart el? Ha mindezeket meg nem vagy képes átlátni, akkor gyerek vagy. Egy gyerek meg ne apjakorú fószerekkel szórakozzon.
2018. márc. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
61%

Nyilvánvaló hogy kiskorú vagy még, Én se örülnék ha a kislányomat egy harmincas pasi használná ingyen ku.rvának. Mert bár keményen hangzik, de a harmincasok akik tinikre hajtanak, nem akarnak mást, csak könnyen dugható ingyen puncit. Hallgass apukádra.


Szóval hogy mit kellne tenned. Ébredj fel, és ne dől be a pasi hülyítésének.

2018. márc. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim válasza:
60%
Hány évesek vagytok?
2018. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
72%
Alap, hogy a zsarolónak sose engedünk... ha a párod zsarolna meg, hogy vagy ő vagy a szüleid, akkor neki kell búcsút mondani, ha a szülők zsarolnak meg, akkor meg nekik. Ennyi.
2018. márc. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
60%
Mennyi gyerek válaszoló.. A szülőnek kötelessége megelőzni hogy kihasználják a gyerekét.
2018. márc. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!