Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális anyám? Szerintem nem

Normális anyám? Szerintem nem

Figyelt kérdés

Anyámnak az a baja hogy 2 hét alatt 14 nap alatt elhordtam keményen 4 db farmert


Anyám ma kérte a szennyest hogy ma indítja a mosógépet dobjuk be amit még úgy gondolunk.Viszek oda 2 farmert és +2 meg már bedobtam a szennyes kosárba.

Anya válogatja a ruhákat színes tarka fehér, egyszercsak nagy üvöltözés hogy én mit képzelek magamról mi a fenéért kell nekem 4 db farmer a 2 hétre ,szerinte 1 db farmer elég 3 hétre merthogy ő úgy hordja,és ő több farmert nem akar meglátni többet ez volt az utolsó hogy ő 4 db farmer mosott



2018. márc. 30. 14:07
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
57%
Más korosztály, abból adódik a probléma. Amikor még ő gyerek volt anno, valóban az járta hogy az ember lánya egy farmer nadrágot 4 hétig hordott az iskolába. Hétvégén a szék karjára tetted és hétfőn újra "munkába" állt. De ma már más világ van. Főleg ha te dolgozol. Viszont ha anyagilag nem engedhetitek magatoknak, akkor javaslom hogy két hét 1 farmer. Persze ha irodán vagy vagy, iskolában. De ha pl. kertész vagy, akkor meg gondolom van munkaruhád.
2018. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
24%
Felesleges ilyen gyakran nadrágot mosni, ebben igaza van. Környezetszennyezés, plusz munka, plusz költség...
2018. márc. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

anyagilag megengedhetjük

Anyám heti 1x néha heti2x moss csak persze felgyűlemlik a ruha

És tudja anya hogy én izzados vagyok pajzsmirigyproblémám van (teszek is ellene voltam orvosnál kaptam rá mindent ...ebbe nem szeretnék belemenni)

bocsi ha nem akarom másnap felvenni ugyan azt a büdös ruhát


Hétfő kedd szerda 1 farmer csütörtök péntek szombat 1 farmer

Vasárnap cicanaci

Kövi héten ugyan ez hétfő kedd szerda 1 farmer csütörtök péntek szombat 1

Szerintem ez nem sok

2018. márc. 30. 14:18
 4/22 A kérdező kommentje:

Izzados vagyok a seggem is izzad

Engem senki ne nevezzen igénytelennek naponta többször fürdők 24vagy 48 órás dezodorjaim vannak van egy krém amit felirtak

2018. márc. 30. 14:20
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem 3,5 naponta nadragot valtani az ugy rendben van.


Ha kethetente mosna anyad akkor csak 2 farmer lenne belole. En egyedul vagyok es pont 2 hetente mosok. Szerintem csaladnal illik hetente mosni.

2018. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
44%
És mi az akadálya, hogy megtanuld a mosógépet saját magad kezelni?
2018. márc. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%
nem vagyunk egyformák... 4 lányunk van, minden nap, minden ruhát kimosok, ami rajtunk volt. Nekem is jól esik reggel tisztát húzni, ha hazajövök tisztát húzni, és nekik is mindig azt mondom, mindent dobjanak a mosógépbe. Hacsak nem tárcsással bajlódik, nem gondolom, hogy olyan nagy tragédia megnyomni két gombot. Mi a baja vele? Úgyis külön mosná a farmert a többi ruhától, legalább nem egy nadrág miatt kell mennie a gépnek..
2018. márc. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Anyám a mosógép közelében nem enged és ha ki akarom magamnak mosni mert tudom hogy kell használni akkor is leüvölti a fejem hogy nem fog 2x mosni

Heti1 mosás van várjak addig

8 köbméter vizet fizetünk most akkor már nem mindegy hogy külön kimosom vagy sem

2018. márc. 30. 14:49
 9/22 A kérdező kommentje:

Polot napi szintem váltok

Nadrágot 3-3.5 naponta

2018. márc. 30. 14:51
 10/22 anonim ***** válasza:
65%

Nem, ez nem normális.

Ezért van ennyi igénytelen, büdös ember, mert szerintük elég 3 hetente tiszta nadrágot venni.

Képzelem milyen lehet a rongya ami nrm is látszik.

Ez undorító!

Sajnálom, hogy ilyen igénytelen az anyád. Tisztálkodni enged?


Mosd magadra a ruháidat, ha már egy ilyen igénytelen nő jutott anyának.

2018. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!