Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért furcsa ez a szüleimnek?

Miért furcsa ez a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Dolgozó fiatal ember vagyok,23 éves leszek,van már egy autóm,de úgy érzem hogy kell még egy verda ki is néztem egy w123-as és egy w124-es mercedest,mert merciből ez a kettő a kedvencem.Elmondtam a szüleimnek,de azzal jönnek hogy felesleges,inkább barátnőt kéne keresnem.Szeretnék barátnőt is,de nekem ez a vágyam van a szükségletpiramis csúcsán,ha most össze jönnék valakivel ugyan úgy rosszul érezném magam,hogy amire igazán vágyok az nincs meg,2 autó volt a vágy listámon,abból a peugeot megvan,már csak a merci kell.
2018. márc. 30. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
23 éves felnőtt ember vagy. Ha neked ez a vágyad, és saját tőkédből meg tudod vásárolni azt, amire vágysz, akkor tedd ezt. Ne a szüleid határozzák meg azt, hogy neked mire legyen szükséged.
2018. márc. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, dolgozol, ha ilyeneket akarsz venni akkor gondolom már nem is a szüleidnél laksz, tehát elvileg azt veszel amit akarsz.
2018. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
A te zsebedre megy majd fenntartani a járgányokat. Gondolom már külön élsz, van lakásod, különben tényleg felesleges erre pocsékolni a pénzt a saját otthon megteremtése helyett. Addig kár vágyálmokra kidobni a pénzt, főleg hogy ki sem használod majd őket, csak vinni fogják a pénzt. Ha Viszont a szüleiddel élsz, akkor nem kellne erre költened. Akkor tedd el azt a pénzt saját lakásra.
2018. márc. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

Inkább büszkék lehetnének, hogy ilyen törekvő fiuk van.

Előbb az egzisztencia azután a csajozás😉😊

2018. márc. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Majd még náluk lakom,lesz különlakás,panelházba költözők majd,utálom a kertvárost :D
2018. márc. 30. 15:28
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Viszont, ha még mindig rászorulsz a szüleid támogatására valamilyen szinten, illetve ha kocsik fentartásához szükséges lóvéba is be kell, hogy szálljanak, addig ne csodálkozz, ha beleszólnak. És ha ez a helyzet, amit írtam, akkor igazuk is van.
2018. márc. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Beszállniuk nem kell,mert kijön a kötelező meg a benzin,vagy ha szükséges akkor a szerviz.
2018. márc. 30. 15:42
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De akkor is az ő otthonukban élsz, igy nem tisztességes erre kidobni a pénzt. Ezzel csak elnyújtod hogy nyakukon élj. Fizetsz magadra mindent? Rezsit, kaját mosó-és tisztálkodószereket? Még akkor sem kellne felesleges dolgokra kidobni egy csomó pénzt amíg náluk élsz. Nem kellne visszaélni vele hogy támogatnak.
2018. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
De akkor azt se várd el, hogy bármilyen veled kapcsolatos anyagi dologban támogassanak csak azért, mert az autódra költöd a pénzed és esetleg lesz terület, ahová emiatt nem jut már a pénzedből. És ez bármi lehet a legalapvetőbb élelmiszertől kezdve, amit a szüleid vettek.
2018. márc. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Rezsibe ami rám tartozik azt fizetem nekik,de mivel van hogy kell kölcsön adnom nekik,így az a minimum hogy eltűrik az udvaron valamelyik autót.Haverom kamatostul vissza kéri a szüleitől a pénzt ha add nekik kölcsön,mivel ilyet nem csinálok ez a minimum.
2018. márc. 30. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!