Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apát miért nem érdekli milyen...

Apát miért nem érdekli milyen vagyok? Vagy csak azt hiszi, hogy nem akarok vele beszélni, mert tini korban vagyok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Apa semmit nem tud rólam. Igaz, hogy nem vagyok a legnyitottabb ember, de úgy érzem nem is akar megismerni. Lenézi a problémáimat, emelett baromi hangulatember is. Ha valami nem úgy történik ahogy szeretné, akkor üvölt és csapkod.Azt hiszi bárhogy beszélhet velünk, de ezt még elviselem. Viszont amikor anyát a cselédnek hiszi.. ott betelik a pohár. Lehet hülyeség, hogy ennek ellenére én beszélgetni akarok vele, de olyan jó látni mások apa lánya kapcsolatát.

2018. ápr. 1. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
46%
Nem lehet, hogy az én apám titokban a tiéd is? :(
2018. ápr. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Simán:/
2018. ápr. 1. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!