Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti teljesen őszinték vagytok...

Ti teljesen őszinték vagytok anyukátokkal, mindenben?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 6. 05:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Neha becsuszik par fullentes,de oszinten ,kinek nem?
2018. ápr. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos nem mindig
2018. ápr. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Én mindig hazudtam neki, egyszerűen nem tehettem mást, mert soha nem értett meg és attól volt boldog ha azt mondtam neki amit hallani akar.
2018. ápr. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
93%

Sosem voltam előtte nyitott főleg a szerelmi ügyeimben, nyilvan azért, mert kissebb koromban nem beszélgetett velem ilyen dolgokról.

Vannak dolgok, amikről nem tud, pedig nincs szégyellni valóm, mégis szégyenlős vagyok előtte! Szóval én nem vagyok vele mindenben őszinte.

Irigylem azokat,akik mindent -barátnőként- megtudnak beszélni az anyjukkal.

2018. ápr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Dehogyis! Anyám nem bírja elviselni, ha valaki máshogy gondolkodik, mint ő, szóval a legtöbb dologról inkább nem beszélünk. Inkább csak csevegünk, de abban sincs sok köszönet sokszor.
2018. ápr. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Kamaszként volt, hogy ferdítettem, de mióta férjem és gyerekeim vannak, őszintén beszélünk bármiről. 😊
2018. ápr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igyekszem őszinte lenni vele mindenben. Persze van néhány téma amiről nem szeretnék vele beszélni. Ezeket inkább kerülöm, és szerencsére Ő is megértő velem ezzel kapcsolatban. Ő sem feszegeti ezeket a témákat.
2018. ápr. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Tiniként nem mondtam el mindent. Nem hazudtam, nem voltak nagy titkaim, balhéim meg egyáltalán. De nem meséltem el neki mindent részletesen.

Most is kb. így van felnőttként is. Megbeszélünk egymással mindent, fontos nekem a véleménye nagyobb döntéseknél, de nyilván van, amit nem osztok meg senkivel sem.

2018. ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen - ez nem azt jelenti, hogy nincs magánszférám, de ha felmerül egy kérdés, mindig őszinte vagyok: ez szerintem még fontosabb akkor, ha nem értünk egyet, mintha igen - a nézeteltéréseket jobb az elején tisztázni, minél tovább halogatja az ember, annál nehezebb előállni az igazsággal.
2018. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

Dehogyis.


Vannak dolgok amivel kapcsolatban soha, senkivel.

2018. ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!