Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Voltatok már úgy, hogy megbánt...

Voltatok már úgy, hogy megbántátok a gyerekvállalást?

Figyelt kérdés
Én elváltam és kéthetente egy hétvégén találkozok csak velük. Naponta szoktam hívni őket telefonon, de mostanában gyakran leráznak mindenféle ürüggyel. Jó, ha egy héten egyszer tudok érdemben beszélni velük. Úgy érzem sokszor mint, ha távolodnának tőlem, pedig én mindig is igyekeztem a kedvükre tenni. Vittem és viszem őket mindenfelé, a szórakozás az kell persze. Úgy érzem, mint ha csak kihasználnák a helyzetet és önző módon sokszor tojnak a fejemre. Nekem már csak ők maradtak, de kezdem azt hinni, hogy már ők is csak csalódást fognak okozni, mint a körülöttem lévő emberek nagy része. Az élet tényleg xar. 40/F
2018. ápr. 6. 21:27
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
81%
Én akkor bántam meg amikor a férjem lelépett a gyermektelen barátnőmmel. De csak egy pillanat volt és megbántam azt h megbántam. Ha az életünk szar arrol első sorban mi magunk tehetünk,nem a gyerek nem a szomszéd stb. Én felálltam az önsajnálat mocsáraból,neked is menni fog.
2018. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
70%
nem
2018. ápr. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
27%
Elhagytad őket. Csodálkozol?..
2018. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
83%
kiskamaszok? ne búsulj, majd visszatalálnak hozzád
2018. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Tanácstalan vagyok. Azt hiszem egy darabig most inkább, nem hívom őket. Majd, ha eszükbe jutok akkor keresni fognak.


1-es: Sajnálom.

De neked ott vannak, nálad lettek elhelyezve/vagy maradtak gondolom, ez azért nem ugyanaz. Én 2-3 hetente egy hétvégét láthatom csak őket és eleinte ebbe majd beleőrültem. Még most se tudtam ezt a helyzetet teljesen elfogadni, pedig már vagy másfél éve elköltöztek.

2018. ápr. 6. 21:50
 6/38 anonim ***** válasza:
61%
nem, egyetlenegyszer sem.
2018. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Az exemet hagytam ott, a gyerekeket akartam/akarom, de az összes ügyvéd lebeszélt arról, hogy hadakozzak a felügyeletükért a bíróságon. Ezért inkább belementem az egyességbe. Persze én is hibás vagyok. De, az exemtől minden éppeszű ember elvált volna. :)
2018. ápr. 6. 21:54
 8/38 anonim ***** válasza:
42%

Persze. Ki nem?

Csecsemőkorban a kialvatlanság, ahogy nő az állandó odafigyelés, milliószor elmondod akkor sem fogad szót, a kamaszkor vállalhatatlan pimaszsága.

DE, ez csak pillanatokig tart és után visszafészkel a fejedbe az gondolat és a lelkedbe az érzés, hogy nem tudnál már nélkülük élni.😍😍😍

2018. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
16%
40 vagy, szóval ők valószínileg huszonévesek. Lehetséges hogy nemvágynak arra, hogy mindennap hívogasd őket. Az én szüleim együtt vannak, nem otthon lakom, hanem koliban, mégsem beszélek velük nap mint nap. Sőt, ez a kortársaim nagyjára is jellemző.
2018. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
46%

Soha egy pillanatra sem bántam meg.

Igaz még kicsik és aranyosak: 4 és fél éves kisfiú és 1 éves kislány.


Kérdező: nekem is az az érzésem, hogy kihasználnak téged. Szerintem nem kell állandó program, inkább az, hogy sokat beszélgessetek. Pl. arról milyen örömeik/bánataik vannak? Mi foglalkoztatja őket? Mit gondolnak a világról (benne a szüleikről is)? Én kipuhatolnám azt is, hogyan ítélik meg azt a tényt, hogy elváltatok. Mennyire értenek egyet veled abban, hogy exeddel nem lehetett kibírni.

2018. ápr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!