Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen hely lehet alkalmas...

Milyen hely lehet alkalmas arra, hogy tanuljak az érettségire, ha az otthonom az szüleim állandó ordítása miatt már nem az?

Figyelt kérdés
A könyvtárba jártam sokáig ami nagyon jó is, csak az baj, hogy én szeretem hangosan felmondani magamnak a leckét, mert így jobban megmarad. Ötletek?
2018. ápr. 7. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Kollégiumba nem tudsz menni,vagy külön szoba? Kert ha kertes a házatok? Egész nap csak orditanak?
2018. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jön a jó idő,kimehetsz a szabadba.

Leülsz egy fa tövébe és ott tanulhatsz.

2018. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó időben tényleg ki tudsz menni akármilyen parkba :) Nincs semmilyen rokonod, akihez átmehetnél? Nagyszülők, nagybácsik, keresztszülők, unokatesók stb? Vagy valamilyen barátodhoz is mehetnél, és tanulhattok együtt.
2018. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felöltözöl és elmész valami kihalt területre.
2018. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az iskoládban talán maradhatsz, persze előtte meg kell beszélned az illetékessel, nyilván engedély kell hozzá. Szabadtér, park nem olyan jó ötlet, mert az időjárás változékony is lehet, azonkívül órák hosszat kint tölteni nem olyan nagy buli ám, ott nincs budi sem, meg aztán ha az ember sétál kint fél órát a jó időben, tényleg kellemes meleget érezhetjük a levegőt, már csak azért is, mert mozgásban vagyunk. De ha üldögélünk egy padon, akkor hamar lehűl az ember, és ha nincs 23-24 fok legalább, plusz szélcsend, akkor nem olyan jó kint üldögélni.
2018. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van garázsotok ott az autóban ülve.

Ha jobb idő lesz akkor egy parkban.

könyvtár leghátsó sarkában motyogva felmondani

Én a vasúton tanultam mer kevés ember volt ott, fűtöttek is. A jegykiadós megszokta hogy ott tanulok :)

2018. ápr. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!