Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ha lenne egy...

Ti mit tennétek ha lenne egy 25 éves fiatok akinek még soha nem volt barátnője? Mennyire zavarna ez titeket?

Figyelt kérdés
Nem meleg csak annyira antiszociális hogy nem képes kapcsolatot létesíteni nőkkel, sőt barátkozni sem szeret senkivel. Mindenképp el akarnátok vinni orvoshoz vagy ráhagynátok hogy ő ilyen?? Mert ő nem akar se orvoshoz se pszihológushoz menni. Bele tudnátok törődni hogy ilyen fiatok van?? Pl mikor valaki kérdez róla hogy van e barátnője meg ilyesmik akkor szegyelnetek?? Vannak testvérei akiknek valószínűleg lesznek majd gyerekeik igy unokákról nem kell lemondani.

2018. ápr. 7. 17:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Az o dolga, felnott ember azt csinal amit akar, ha pszihologushoz akar jarni akkor fog, ha nem akkor nem.
2018. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
A férjem 29 volt, amikor összejöttünk és én vagyok az első barátnője. 😊 Nincs elkésve, ne aggódj!
2018. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
20%

velemenyem szerint nem afiuval van a gond hanem a szulovel hogy ilyen kerdes felmerul benne,

ha nem b.u.z.i (ez szegyelnem es kitagadnam) es igy jol erzi magat a borebem akkor nem sok kozod van hozza had elje ugy az eletet ahogy neki jo, ezen semmi szegyelnivalo sincs ellenben oneki joga/oka lenne szegyelni hogy ilyen szuloje van

2018. ápr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
76%
3: Mit jelent, hogy kitagadnád? Ez az öröklésből való kizárást jelenti, de nálunk a Ptk határozza meg az öröklési rendet, tehát nem tagadhatod ki.
2018. ápr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
11%

Zavarna megkérdőjelezném a családunk működőképességét, hogy nem tudott megfelelő mintát, nevelést adni amiért ennyire zárkózott lett a gyerekem.

2 fiam van a 15 évesnek van barátnője

A 10 évesem még tényleg ráér

Na, de egy 25 éves?

2018. ápr. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem hagyd békén. Ha piszkálod annál rosszabb lesz. Az meg nem kéne, hogy érdekeljen egy anyát mit gondolnak mások arról, hogy a fiának van barátnője vagy nincs. Ha emiatt szégyenkezel az elég nagy probléma. Büszkébb lennél rá, ha minden nap mást lányt vinne haza és csak egy alkalomra használná őket. Mert nagyon sok 25 éves ilyen. Érdekes az ő anyjuk nem panaszkodik, pedig nekik lenne miért szégyenkezniük. Gondolom a fiadnak vannak pozitív tulajdonságai is amiért büszke lehetsz rá. Talán arra kéne figyelned, mert ez nem tulajdonság, hanem egy állapot ami bármikor megváltozhat. Nincs mit szégyellni rajta. Felnőtt a fiad. Hagy hogy megoldja ő az éltét. És legyél rá büszke akár milyen! Ezzel tudod segíteni! Azt a pletykafészket meg akit csak az érdekel van e barátnője a fiadnak???? Hát én jól kinevetném. Mondjuk megmondhatod, hogy most nincsen. És rögtön felsorolhatsz 10 pozitív dolgot róla. Ugye menni fog?
2018. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
21%
Majd szétrakja neki valaki, utána rá fog kapni a dologra.
2018. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
77%

Az én tesómnak sem volt 25 éves koráig. Aztán lett, akit feleségül is vett. Az egész család fogta a fejét, hogy hogy tudott ilyen nőt elvenni. Aztán elváltak rövidesen. Volt nagy öröm. Egészen addig, amíg a válást követően fél év sem telt el, és jött az újabb menyasszony, aki azóta már feleség. És ez a második még rosszabb, mint az első volt.

Szóval még alakulhat nálatok is.

2018. ápr. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem fogalmad sincs, hogy mit jelent az antiszociális szó.
2018. ápr. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
54%
Miért lenne jobb, ha "időben" becsajozott volna, és már -elvált emberként- fizetne gyerektartást néhány gyerek után, mint olyan sokan.
2018. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!