Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan vegyem rá anyát szúnygo...

Hogyan vegyem rá anyát szúnygoháló felsterelésére?

Figyelt kérdés
Jön a jóidő amivel együtt jönnek a szúnyogok. Anyámnak melege van éjjel ,kinyitja ilyenkor az erkély ajtót. De én nemntudok emiatt aludni, mert bejön az összes és zümmög a fülembe... Anyát nem érdekli, ő nem fog emiatt megsülni nyáron és ha őt nem zavarja hogy 100 szúnyog zümmög körülötte akkor engem sem fog. Nem fog felszerelni szúnyoghálót mert túl ronda... és szúnyogriasztót sem használhatok... semmi sem hat anyára... Valami ötletek?

2018. ápr. 14. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Vegyél ágy fölé akasztható szúnyoghálót.
2018. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem férne fel :( emeletes ágy nagyon közel a plafonhoz
2018. ápr. 14. 15:17
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Egy szobában alszotok ?
2018. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Ha közel van a plafonhoz az ágyad, akkor még könnyebben el kéne ott férni a szúnyoghálónak. Vagy biztos fel lehet szerelni függönyszerűen.


Teljesen megértelek, én se bírom a szúnyogokat, és a szüleim között is van nehézség ebből. Szerencsére nem szoktak veszekedni rajta, megértik egymás szempontjait. Ez alkati kérdés is, van, akit nem szeretnek a szúnyogok, van, akit meg nagyon.


Btw, ha anyukád dohányzik, akkor lehet, hogy őt amiatt nem csípik. Ajánld fel (viccből), hogy te is elkezdesz dohányozni :-)

2018. ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szúnyoghálós ajtót se enged?
2018. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem egy szobában, de nincsenek ajtók... Nem, nem engedi a házon való változtatást, mint bármi szúnyogháló
2018. ápr. 14. 17:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Szögelj fel az ajtó helyére egy plédet, vagy valahogy ragd fel, miután elalszik, aztán reggel leveszed, jobb ötletem nincs.:/
2018. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Ben's szúnyogriasztó spray elég jó, fújd be magad vele. Nem a legjobb az illata, de még mindig jobb, mint szúnyogokkal aludni.
2018. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kovpet ***** válasza:

Vegyél egy konnektorba dugható szúnyogriasztót és éjjel dugd be magad mellé valahova. Nem csak hogy elriasztja, de meg is öli a szúnyogokat.


Amúgy miért van ennyire a szúnyogháló ellen? Vannak elég esztétikusak is, nem csak az a régi zöld van már, ami sok éve volt.


"ha őt nem zavarja hogy 100 szúnyog zümmög körülötte akkor engem sem fog"


Agyam eldobom... szerinte akkor mindenki egyforma és csak azért mondod, hogy zavar, hogy beszélgetést kezdeményezz?

2018. ápr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán említsd meg neki, hogy a szúnyogok nem csak zümmögnek, hanem csípnek és fertőzéseket terjesztenek.
2018. ápr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!