Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Más lánynak is ilyen rossz az...

Más lánynak is ilyen rossz az anyjával való kapcsolata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves vagyok, anyukám 20 évesen szült de a viszonylag kicsi korkülönbséghez képest egyáltalán nem barátnői a kapcsolatunk.

Ha valakit elrontok az életben és pont tőle lenne szükségem egy kis nyugalomra akkor idegesít a legjobban. Volt hogy hallottam, hogy másnak panaszkodik hogy milyen hülye lánya van. (5-ös tanuló vagyok amúgy) a legapróbb dolgokért úgy beszél velem mintha nem tudom mit csináltam volna. Vagy ha mondjuk szólok, hogy megyünk valahova és el fogunk késni,(vagy csak vásárolni megyünk) mert egy órája sminkel... Olyanokat mond, hogy én is eléggé r...c vagyok ne szóljak be neki.

Összeségében nem a legjobb a kapcsolatunk. Van amikor tényleg el tudunk beszélgetni, de nem ez a jellemző. Azt, hogy mondjuk egy fiú ügyet veke beszéljek meg, nem tudom elképzelni.

Másnál is van ez így?



2018. ápr. 16. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennek sok oka lehet. Az apád milyen?
2018. ápr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokat dolgozik, keveset van velünk. Ő nem igazán érzékeli ezt. Bár ha anyám begurul beköp neki, hogy milyen szerencsétlen gyereke van.
2018. ápr. 16. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Csúnyaságot mondok, de éppen lehet, a női tulajdonságok általában hasonlók. Lehet, hogy a legegyszerűbb magyarázat: 20 évesen nem feltétlen biztos hogy akarnak gyereket. Ha azt mondják sem. Eltelt 15 év, nem kitárt hogy már vagy korábban megbánta hogy szült. Előfordulása, hogy úgy érzik elcseszték a fiatalságukat. Az pedig sokaknak szinte bűn. Emlékezteted a bűnére a puszta léteddel, innentől kezdve kevésbé tud hozzád úgy viszonyulni ahogy kéne. Szívás de ez van.
2018. ápr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem
2018. ápr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Más is kapott innen privit....?
2018. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen 😑 ezt meztelen csajszit... Nem értem, azt hittem ez normálisabb oldal.

Meghogy ez a családi kapcsolatok témakör...

Amúgy anyámmal meg beszéltem, mindketten túlreagáltuk. Sikerült kibekulni és jó volt kiírni magamból.

A privátra pedig várom a választ, hogy miért jött.

Szép estét mindenkinek :)

2018. ápr. 16. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!