Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Más lánynak is ilyen rossz az anyjával való kapcsolata?

Sziasztok!
15 éves vagyok, anyukám 20 évesen szült de a viszonylag kicsi korkülönbséghez képest egyáltalán nem barátnői a kapcsolatunk.
Ha valakit elrontok az életben és pont tőle lenne szükségem egy kis nyugalomra akkor idegesít a legjobban. Volt hogy hallottam, hogy másnak panaszkodik hogy milyen hülye lánya van. (5-ös tanuló vagyok amúgy) a legapróbb dolgokért úgy beszél velem mintha nem tudom mit csináltam volna. Vagy ha mondjuk szólok, hogy megyünk valahova és el fogunk késni,(vagy csak vásárolni megyünk) mert egy órája sminkel... Olyanokat mond, hogy én is eléggé r...c vagyok ne szóljak be neki.
Összeségében nem a legjobb a kapcsolatunk. Van amikor tényleg el tudunk beszélgetni, de nem ez a jellemző. Azt, hogy mondjuk egy fiú ügyet veke beszéljek meg, nem tudom elképzelni.
Másnál is van ez így?

Keress kérdéseket hasonló témákban: anya, lány, fiatal, konfliktus, vita, rossz, kapcsolat, család, szülő

ápr. 16. 15:55  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
Ennek sok oka lehet. Az apád milyen?

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 16. 16:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sokat dolgozik, keveset van velünk. Ő nem igazán érzékeli ezt. Bár ha anyám begurul beköp neki, hogy milyen szerencsétlen gyereke van.

# 2/6Időpont ápr. 16. 16:14 Privát üzenet
Csúnyaságot mondok, de éppen lehet, a női tulajdonságok általában hasonlók. Lehet, hogy a legegyszerűbb magyarázat: 20 évesen nem feltétlen biztos hogy akarnak gyereket. Ha azt mondják sem. Eltelt 15 év, nem kitárt hogy már vagy korábban megbánta hogy szült. Előfordulása, hogy úgy érzik elcseszték a fiatalságukat. Az pedig sokaknak szinte bűn. Emlékezteted a bűnére a puszta léteddel, innentől kezdve kevésbé tud hozzád úgy viszonyulni ahogy kéne. Szívás de ez van.

# 3/6Időpont ápr. 16. 16:23 Privát üzenet
Nem

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont ápr. 16. 16:42 Privát üzenet
Más is kapott innen privit....?

# 5/6Időpont ápr. 16. 19:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen 😑 ezt meztelen csajszit... Nem értem, azt hittem ez normálisabb oldal.
Meghogy ez a családi kapcsolatok témakör...
Amúgy anyámmal meg beszéltem, mindketten túlreagáltuk. Sikerült kibekulni és jó volt kiírni magamból.
A privátra pedig várom a választ, hogy miért jött.
Szép estét mindenkinek :)

# 6/6Időpont ápr. 16. 22:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy elvált férfinek a volt felesége meghalt, a gyereküket kötelessége a jelenlegi feleségnek (úgy értem, illik-e neki) befogadni, nevelni és szeretettel fordulni hozzá, ha a...
Akinek rossz kapcsolata volt a szüleivel, az miért lett felnőttként egy érzéketlen paraszt?
A mai családokban, főleg a csonka családokban miért ilyen rossz az anyák és a gyerekük, gyerekeik kapcsolata?
Másnak is van nagyon rossz kapcsolata az apjával "csak úgy"?
Olvastam egy kérdést és szerintem sokan rosszul értik? Nektek mi a véleményetek az efféle lehúzásokról? Kinek rossz a családban lévő személyekkel a kapcsolata?
Mit gondoltok? Ha a gyereknek es a szulonek rossz a kapcsolata arrol csak a gyerek tehet? Tobbi lent.

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu