Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért akarják a szüleim...

Miért akarják a szüleim ellenőrizni?

Figyelt kérdés

A gépen mindenkinek a facebook fiókja be van jelenkeztetve.Mivel én nem használtam és nem szeretném hogy ott kutakodjanak a szüleim kiléptem onnan.

Egy-két hónapig nem is voltam bejelentkezve,ma meg nekem ugranak hogy na azonnal jelentkezzek vissza,különben így-úgy nem lessz facebook. (annyira nem nagy terror mert ritkán használom,meg SMS kell a belépéshez).

De beszélgettem osztálytársaimmal szerelem,osztály problémák...stb... és nem nagyon akarom hogy megtudják.De miért gondolják hirtelen úgy hogy jelentkezzek vissza?Miért ellenőriznek?Nem szoktam a dolgaik közt turkálni akkor miért teszik?Semmi furát nem csináltam,az elmúlt 1-2 évben.

(14 éves fiú)



2018. ápr. 16. 19:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Régen rossz ha a szülő a facebookban kell kutakodjon,mert nincs alap kommunikácio.
2018. ápr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Akkor marad a kamu profil, és az inkognitó mód..
2018. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Ha olyan neved van amibol van nagyon sok,prof képet ne tegyél ki,illetve hogy hol laksz/hova jársz suliba stb ne add meg vagy irj vmi butaságot,ismerősnek ne jelölj senkit,csak írj rájuk. Problem solved.

Viszont ami most ugrott be és valamiért így fél álomból nem jött be elsőre...kamu profilon írogass,ott mindegy milyen kamu nevet adsz meg..ha a haverok szülei egy kis magánéletet hagynak a gyermekeiknek,vagy nem tudom mi a korrekt kifejezés...magán szféra..nem is ez a lényeg..hanem ha csak neked vannak ilyen szüleid..akkor nem kérdeznek rá(a többiek szülei az osztálytárs és haverokra) hogy az ismerőseid közt van ez a mittudomen xy...ez kicsoda? Akkor nem hinném hogy kiderülne..ha telefonod van jelentkezz ki előzményeket töröld ha esetleg azt is ellenőrzik..Viszont mivel azt írtad hogy ritkán használod így ezt nem kell sokszor megtenned..Így nem olyan idegesítő. Remélem segítettem. Ha van telod akkor arról facebookozz..mer ha nem akkor meglátkal a kamuprofilt is és akkor mindegy már.

2018. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

#1

Eléggé.

Iszonyù ritkán beszélünk,de akkor is vagy lecsesznek,vagy menjek arréb mert nem látják a TV-t.


#2.

Már nagyon nem használom,de amiket anno irogattam azokat nem nagyon kéne meglátniuk.

2018. ápr. 16. 19:41
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
kérdező lehet törölni az üziket fb-ról.
2018. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
sőt kb bármit.
2018. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

#3

A telefont nem szokták nem is tudják mert kòdolva van.

Mindenkinek van magán tere nekem is volt de most ìgy hirtelen "rájuk jött".

Facebookozni havonta 1x-2x szoktam.

A gépen mindenből kijelentkeztem,töröltem az előzményeket is.(azok csak játékok voltak)

2018. ápr. 16. 19:44
 8/25 anonim ***** válasza:
24%

Another option: convince your parents that checking everything that you have like a cop is not good for a kid..since you are not an open book...even to your parents..its normal that you aren't..

Probability of success: 0%

2018. ápr. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
#6 Nagyon nem szeretném mert mint emlék nem lenne rossz,de lehet az lessz...
2018. ápr. 16. 19:45
 10/25 anonim ***** válasza:
57%
Talált süllyedt akkor,sajnos a kumunikácio mentes családokban kapcsolatokban jellemmző az egymás után gyerek v férj feleség után a kutatás,mert joformán hello szia megvagyok ban beszélnek a felek, v abban se,és hót idegenek élnek család, párkapcsolatnak,házasságnak nevezett hazugságokban..
2018. ápr. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!