Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan béküljek ki anyával?

Hogyan béküljek ki anyával?

Figyelt kérdés
Az történt,hogy a mai napon iskola után negyed ötkor megbeszéltük a barátnőmmel hogy találkozunk,ezért hivtam anyát 2x de nem vette fel,ugyhogy irtam neki hogy elmegyek és ötre otthon vagyok,nem válaszolt ezért hivtam mégegyszer de nem vette fel megint.Elindultam,erre hivott hogy jó menjek de ötre otthon legyek.Öt percet késtem,nagyon mérges volt rám,nem volt még otthon ezért megcsináltam a házi munkát.Aztán hazaért és elkezdett mindent a fejemhez vágni,hogy én mit képzelek magamról hogy "egyszer" felhivom és elindulok,meg hogy milyen rossz jegyeim vannak(ami nem igaz mert csak 2tantárgybol állok 3ra a többiből 4-5),meg hogy mindig csak költöm a pénzt stb...Leültetett tanulni pedig most tényleg nem kell semmiből,azóta nem szólt hozzám...Az osztályfőnökünket anya nem szereti,ezért nem enged osztálykirándulni,pedig én nagyon szeretnék menni.egy nyári iskolai táborba is mentem volna,csak az emberek akikkel mentem volna olyat mondtak ami nagyon rosszul esett szóval nem megyek...Mit tegyek?Nem is vagyok egy rossz gyerek,13vagyok,nem vagyok flega a szüleimmel,nem tudom hogy most min kapta fel igy a vizet....Segítsetek

2018. ápr. 16. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Szerintem picit hagyd, hogy leüllepedjenek benne a dolgok, anyukád félt, ezért akadt ki a késés miatt, de 5 perc nem a világ vége, bár azt tanuld meg, ha látod, hogy késni fogsz, hívd fel vagy írj neki. Nem érzem úgy, hogy akkora bűnt követtél volna el. Tanulj, legyél szorgalmas, segíts neki, de ami a legfontosabb, beszélgess vele, vele kell őszintének lenned. Mond el, amit érzel, próbáljatok kompromisszumot kötni, de bármi is legyen a vége, tiszteld az akaratát, "egészséges"szintig küzdj a saját érveiddel. Bízom benne, megbékéltek. 🙂
2018. ápr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Túlreagálja, lehet millió és egy oka (szar házasság, menstruál épp vagy klimaxol). Ki tudja. Nem kell ezzel foglalkozni, most megmutatta, mennyire kemény nagyfőnök és levezette rajtad a szar napját. Innen is gratulálok neki.
2018. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Csatlakozom az előttem szólóhoz,te voltál épp kéznél akin vmmit leverhetett a frusztrációjában.
2018. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem neked kell kibékülést kezdeményezni, várd ki, amíg lenyugszik. Nem te vagy a hibás. A felnőttek se tökéletesek.
2018. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vard meg míg lenyugszik. Alighanem stresszes napja volt és te voltal keznél, akin levezethette a feszültseget.
2018. ápr. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor engem annak idején jogosan csesztek le mert én buliba mentem az akkori bnőmmel jol éreztük magunkat és a buszon hazafelejövet anyum felhivott mert én nem írtam neki smst nem hívtam.Hazaértem és jól lecseszett amit meg is érdemeltem persze abban a pillanatban nem éreztem igazságosnak.A te eseted sztem nem extrém sztem anyud reagalta tul te szóltàl neki ő cseszte el .Hagyd egy kicsit lenyugodni .
2018. ápr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!