Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kerdezzem meg anyaekat...

Hogyan kerdezzem meg anyaekat hogy itt aludjon a baratnom?

Figyelt kérdés
mar 1 eve egyutt vagyunk es most toltom a 17et es meg mindig nem akarjak meg engedni hogy itt aludjon a baratnom es szeretnek segitseget kerni hogy vegyem ra anyuekat

2018. ápr. 17. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Menjetek a lányhoz aludni, azt vajon megengedik?
2018. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Anyu itt aludhat a barátom?

Ha csak nem pár hete ismered csak megengedi. Illetve dugni nappal is lehet.

2018. ápr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
77%
Szerintem is csak bátran és őszintén kedvesen
2018. ápr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
egybol ravagja hogy nem es ugy felhuzza magat ezen pedig tenyleg csak aludnank es nem tom mer nem engedik meg
2018. ápr. 17. 15:28
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Azért, mert a felnőtt élet nem játszótér.
2018. ápr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
es valami otlet hogy megengedjek?
2018. ápr. 17. 17:08
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező, az ember a szüleit sajnos nem tudja megválogatni... nehéz úgy bármi tanácsot adni, ha nem tudjuk, mi lehet az oka az ellenkezésüknek. Talán első körben kérdezd meg, hogy mi a gondjuk a dologgal.

(egyébként tényleg, a lányhoz nem tudtok menni?)

2018. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

"egybol ravagja hogy nem es ugy felhuzza magat ezen pedig tenyleg csak aludnank es nem tom mer nem engedik meg"


Csak ottalvásra nincs ötletem, hogyan tudd rábeszélni a szüleidet. :)) Remélem, érzed az iróniát.

Ha 1 éve együtt vagytok, gondolom, már találkoztak vele, én mint szülő megengedném. Szexelni máshol is lehet, én így fogom fel. Nyilván nem állandóan, de néha-néha miért ne. Amúgy tényleg nem tudom, hogy lehet rábeszélni őket. Ha eleve elzárkóznak, akkor szerintem sehogy.

2018. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem teljesen természetes, ha valakinek 17 éves korban VAN szexuális élete... csak nem ezzel van gondjuk a szülőknek a XXI. században...
2018. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%
A lánynál nem tudnátok aludni?
2018. ápr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!