Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Anyám semminek nem képes örülni?

Soha nem lehetett veoe beszélgetni,fokyton magával és a kedves párjával van elfoglalva,a ruhákon és azon kívül,hil ide,hol oda megy nem tud más örömet okozni neki...konkrétan semmi! Mindent megpróbáltam..és majd 30 éves fejjel is betegesen ragaszkodtam hozzá..amit ő tud is,ott igyekszik belémszúrni ahol ér..

Próbálja elvenni a kedvem az esküvőtől is..irigy volt mikor nyaralni mentünk is..mindig..

Miért nem tud velem örülni,miért akarja elvenni a kedvemet??

2018. ápr. 19. 08:00  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Mert szar élete volt és azt akarja, hogy a tiéd is az legyen, ha ár az övé nem lett jobb.

31/f

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/18Időpont 2018. ápr. 19. 08:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Pont ezt érzem..de miért?

Épp ezért kellene,hogy a gyerekének jobbat akarjon és ettől boldog legyen.

# 2/18Időpont 2018. ápr. 19. 08:06 Privát üzenet
Ne vond bele annyira a szervezésbe. Ennyi. Én már most tudom, hogy anyukám nem jön velem ruhát választani, pedig még el se vagyok jegyezve.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/18Időpont 2018. ápr. 19. 08:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Velem eljött,mert kikönyörögtem,hátha kicsikarok belőle valami érzelmet,de semmi.

Csak magával foglalkozik..

# 4/18Időpont 2018. ápr. 19. 08:18 Privát üzenet
És te miért foglalkozol vele ennyire? Miért nem nősz fel, miért nem függetlenedsz? Nem >szükséges< jóban lenned vele, bizonyítanod neki vagy megváltani őt. Tartsd olyan távolságban, ahonnan nem tud lehúzni, és éld a saját életedet, nincs szükséged az ő jóváhagyására semmihez.

A válasz 91%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/18Időpont 2018. ápr. 19. 08:43 Privát üzenet
Egyet értek az 5 válaszolóval. Megértem én hogy örülnél a jó anya lánya kapcsolatnak de te is tapasztaltad az évek alatt hogy erre semmi esély. Akkor felesleges tovább kinlódni vele. Hagyjátok egymást békén.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/18Időpont 2018. ápr. 19. 08:58 Privát üzenet

Kérdező, ha ez vígasztal, az élet hosszú távon igazságos szerintem, és kompenzálni fog. Majd lesz egy lányod, és vele nagyon jó lesz a kapcsolatod, meglátod.

(Nálunk így van, az anyámmal csapnivaló, kb. ő is mindig az én káromnak örült. A lányommal viszont nagyon szuper:)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/18Időpont 2018. ápr. 19. 09:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Nagyon sokáig,mai napig magamban kerestem a hibát,hogy mindent megteszek,nem tudok már többet adni semmilyen értelemben sem..mégsem vagyok jó.

Azt étzem sosem leszek.

Ha babáról beszélek meg sem hallja..azt mondja rá ráérünk örülni ha lesz egyáltalán..

# 8/18Időpont 2018. ápr. 19. 09:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szeretnék gyereket majd,sajna egyenlőre nincs meg hozzá mindenünk még a párommal,hogy mindent megadhassunk,de igyekszünk,nagyon fogom szeretni,mindent megadnék neki érzelmileg amit én nen kaptam meg soha.

# 9/18Időpont 2018. ápr. 19. 09:45 Privát üzenet
A leválás a gyerek, az elengedés a szülő témája.Mit gondolsz, te érzelmileg le tudtál válni anyádról?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/18Időpont 2018. ápr. 19. 11:52 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem tudok semminek sem örülni semmibe nem tudom magam bele élni. Mit csináljak?
Miért nem tudok semminek örülni?
Mit csináljak ha nem tudok örülni már semminek?
A barátom ki van égve, már nem tud örülni semminek. Hogyan tudnék segiteni neki?
Mióta szakítottunk a barátommal, olyan érzéketlen lettem a világ felé, semminek sem tudok örülni, semleges vagyok. El fog ez múlni, mert aggódom?
Belehalok a szerelembe és nemtudok semminek se örülni, mit csináljak?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!