Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám semminek nem képes örülni?

Anyám semminek nem képes örülni?

Figyelt kérdés

Soha nem lehetett veoe beszélgetni,fokyton magával és a kedves párjával van elfoglalva,a ruhákon és azon kívül,hil ide,hol oda megy nem tud más örömet okozni neki...konkrétan semmi! Mindent megpróbáltam..és majd 30 éves fejjel is betegesen ragaszkodtam hozzá..amit ő tud is,ott igyekszik belémszúrni ahol ér..

Próbálja elvenni a kedvem az esküvőtől is..irigy volt mikor nyaralni mentünk is..mindig..

Miért nem tud velem örülni,miért akarja elvenni a kedvemet??


2018. ápr. 19. 08:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Mert szar élete volt és azt akarja, hogy a tiéd is az legyen, ha ár az övé nem lett jobb.

31/f

2018. ápr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Pont ezt érzem..de miért?

Épp ezért kellene,hogy a gyerekének jobbat akarjon és ettől boldog legyen.

2018. ápr. 19. 08:06
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne vond bele annyira a szervezésbe. Ennyi. Én már most tudom, hogy anyukám nem jön velem ruhát választani, pedig még el se vagyok jegyezve.
2018. ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Velem eljött,mert kikönyörögtem,hátha kicsikarok belőle valami érzelmet,de semmi.

Csak magával foglalkozik..

2018. ápr. 19. 08:18
 5/18 anonim válasza:
90%
És te miért foglalkozol vele ennyire? Miért nem nősz fel, miért nem függetlenedsz? Nem >szükséges< jóban lenned vele, bizonyítanod neki vagy megváltani őt. Tartsd olyan távolságban, ahonnan nem tud lehúzni, és éld a saját életedet, nincs szükséged az ő jóváhagyására semmihez.
2018. ápr. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az 5 válaszolóval. Megértem én hogy örülnél a jó anya lánya kapcsolatnak de te is tapasztaltad az évek alatt hogy erre semmi esély. Akkor felesleges tovább kinlódni vele. Hagyjátok egymást békén.
2018. ápr. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha ez vígasztal, az élet hosszú távon igazságos szerintem, és kompenzálni fog. Majd lesz egy lányod, és vele nagyon jó lesz a kapcsolatod, meglátod.

(Nálunk így van, az anyámmal csapnivaló, kb. ő is mindig az én káromnak örült. A lányommal viszont nagyon szuper:)

2018. ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Nagyon sokáig,mai napig magamban kerestem a hibát,hogy mindent megteszek,nem tudok már többet adni semmilyen értelemben sem..mégsem vagyok jó.

Azt étzem sosem leszek.

Ha babáról beszélek meg sem hallja..azt mondja rá ráérünk örülni ha lesz egyáltalán..

2018. ápr. 19. 09:43
 9/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék gyereket majd,sajna egyenlőre nincs meg hozzá mindenünk még a párommal,hogy mindent megadhassunk,de igyekszünk,nagyon fogom szeretni,mindent megadnék neki érzelmileg amit én nen kaptam meg soha.
2018. ápr. 19. 09:45
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
A leválás a gyerek, az elengedés a szülő témája.Mit gondolsz, te érzelmileg le tudtál válni anyádról?
2018. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!