Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van anyámból, mit tegyek?

Elegem van anyámból, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszeruen elegem van! Nem enged el sehova, nem mehetek fagyizni a barataimmal, semmit nem enged! Itt vagyok 13 evesen, eletemben kb 5x voltam jatszoteren akkor is kb 10 evesen. Nincs gyerekkorom, azert mert tole megvontak a sajat gyereketol nem kell. Kituno tanulo vagyok, semmi rosszat nem csinaltam meg es a barataim se olyanok. Mit tegyek hogy elengedjen a jatszoterre ami 10 PERCRE van a hazunktol?😪

13/L



2018. ápr. 20. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Jöjjön el érted valaki a barátaid közül, és hívjon. Nekik hátha nem mondana nemet.
2018. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Rugalmas válasza:
9%

Nem tudom ,mit tegyé.

Biztosan féltenek.

Inkább nézzél tévét vagy néz egy csatornát.

Aminek nincs semmi értelme se:

https://www.youtube.com/watch?v=dPyzcAWBQbg&list=PLSWQxIpzfZ..

2018. ápr. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha ez vigasztal valamennyire, engem kb 16 éves koromtól engedett ki. most 20 évesen még mindig zaklat meg telefonál bárhová megyek :/
2018. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
55%

Engem 12 évesen már elengedett egyedül ki az utcára fagyizni is meg minden hova.

Túl aggódnak érted féltenek mindentől

2018. ápr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Igen, ez elég sz@r helyzet, de mivel jelenleg nála van a döntés joga, ezért a legjobb, ha nem lázadozással próbálsz harcolni a jogaidért.

Szerintem segíthetne, hogy ahelyett, hogy minden áron győzködöd, hogy engedjen el, ide-oda, egy ideig megpróbálhatnál hozzá közelebb kerülni; pl vele menj el fagyizni, meg olyan helyekre, ahová a barátnőiddel mennél. Esetleg tervezhettek a barátnőiddel nagyobb kirándulásokat pl egy másik városba, ahová amúgy is kéne a szülői felügyelet, és vihetnétek anyukádat is. Ha látja, hogy örömmel töltenek el ezek a programok, és azt is, hogy jó társaságban vagy, akkor könnyebb lesz leülni vele, és elmondani, hogy megfoszt a gyerekkorodtól azáltal, hogy megvon tőled mindent.

2018. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És apád mit mond? Vagy elvaltak a szüleid?
2018. ápr. 21. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmit. Nem igazan veszi ki a reszet a gyereknevelesben. Mintha nem is lenne
2018. ápr. 21. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!