Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, volt már valami...

Szülők, volt már valami probléma abból, hogy a tízenéves gyereketek bulizni/szórakozni/találkozni ment valahova, és valami negatív rossz dolog történt?

Figyelt kérdés
Ha igen, megírnátok?

2018. ápr. 22. 17:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
22%

Engem nem engedtek sehova sem, 21 éves vagyok.


Amúgy a tizenévesben sem mindehy, hogy 11 vagy 19 éves.

2018. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nyilván a felső határra gondoltam 15-19
2018. ápr. 22. 17:14
 3/14 anonim ***** válasza:
99%
Bár nem vagyok szülő, a barátnőmnek volt ilyen élménye. Bedrogozták, gondolom valaki meg akarta erőszakolni. De rosszul lett attól a szartól. úgyhogy hazavitette magát egy ismerősünkkel. Nem derült ki dobra a poharába a drogot. 16 éves a csaj.
2018. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Engem begináztak egy szórakozóhelyen, szerencsém volt, mert az egyik kidobó kapcsolt. Arra eszméltem hogy ülök kint a járdán és esik az eső, barátnőm meg mellettem.


Másik eset, másik társasággal mentem, de voltak ott nem idén barnultak, akik belekötöttek egy ismerősömbe és megverték. ebből rendőrségi ügy is lett.


Unokahúgomat Siófokon akarták megerőszakolni.

2018. ápr. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Nekem lányom 14-15éves korától jár "bulizni", most 19éves.

Szerencsére soha semmi negatív nem történt, vagy nem tudok róla. Persze 15évesen még haza kellet jönnie korábban,mint 18évesen,meg általában érte is mentem,ha messzebbre ment,vagy adtam neki taxi pénzt.Nem szeretem most sem ha éjszaka jár haza, de hát nem tiltom,inkább adok még egy kis plusz pénzt és jöjjön taxival. Mondjuk ő koncertekre jár a barátaival, nem discoba. Nagyjából ismerem is a társaságát,van 1-2 telefonszámom is ha bármi olyan lenne. De 5év alatt eddig 1x sem volt szükség rá,hogy pl felhívjam a barátait, vagy ne adj isten rendőrt hívjak hogy nem jött haza napok óta. Volt hogy csúszott 1-2órát de azt mindig tudatta telefonon,sms-ben.

Az első évek nehezek voltak,nem aludtam amíg haza nem jött, de most már nincs ezzel probléma.

Nem tudom erre irányult- a kérdés. Nem tudok róla,hogy őt érte -e bármi szörnyűség egy-egy ilyen bulin de nem tudok róla, akkor nem járna ilyen lelkesen :D

2018. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Első vagyok.


Nekem banketton tettek drogot az italomba az osztálytársaim... Ez bárhol megeshet. Olyat is hallottam, hogy a Rudas fürdőben

2018. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
# 4 es a kidobo mit csinalt miutan kapcsolt?
2018. ápr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagyok szülő, de középiskolás társaim csináltak egy ilyen "magán" bulit, meghívtak embereket, kibéreltek egy helyet drogok, alkohol, minden volt ott. Elindultak az éjszakába, az egyik fiú lemaradt, beleesett a fagyos vízbe (dec.-ben volt), és meghalt.
2018. ápr. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem ismerős ismerősének az ottalvós buliján beginázták,kiraboltak,életre szóló rossz élmény volt,főleg h totálisan máshol tértem magahoz,egydül a Dunaparton értékek nélkül,nulla emlékfoszlánnyal,később egy másik lánnyal és az öccsével raktuk össze h mi is történthetett velünk pontosan,mert többen teleportáltunk akkor..
2018. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Megerőszakolták a lányomat 17évesen. Mentálisan beteg lett, évekig szedte a a gyógyszereket de nem használt. Most állítottak be neki 3 hete egy új gyógyszert ez úgy látom használ.

De sose tudja elfelejteni hogy mi történt vele és én se. Nem kellett volna elengednem, soha nem bocsájtok meg magamnak.

2018. ápr. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!