Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudassam az apámmal,...

Hogyan tudassam az apámmal, hogy tudom hogy megcsalja az anyámat?

Figyelt kérdés
Már egy fél éve tudom, hogy apámnak szeretője van! Elősször csak észrevettem, hogy szinte mindig üzeneteket kap egy nőtől. Hajtott a kiványcsiság, ezért amikor itthon hagyta a telefonját, megnéztem, és kiderült, hogy kb már 1 éve a szeretője! Mit tehetnék? Attól félek ha elmondom valakinek akkor széthullik a családunk.

2018. ápr. 22. 19:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
14 lány
2018. ápr. 22. 19:09
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

"Apa fél éve tudom, hogy szeretőt tartasz egy éve....akarsz róla beszélni ?"

31/f

2018. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%

mármint a szeretője 14 éves vagy te vagy 14 éves lány ? o_O

31/f

2018. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Családi kapcsolatok kategória.


A csládod nem hullik szét egyébként, csak apud meg anyud külön utakon folytatja az életét. Remélhetőleg legálisan...


Én biztosan elmondanám édesanyámnak, főleg ha bizonyítani is tudom, nem hagynám megalázni. Mindkettőnek ez a legjobb, ha tiszta víz van a pohárban. Főleg úgy, h lehet erről már többen tudnak, nem hagynám nevetség tárgyának a szüleimet.

2018. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Erre nincs kíméletes módszer, egyszerűen csak ülj le vele, és mondd el, hogy tudod.

A családod nem biztos, hogy szét fog hullani, ha viszont tényleg elválnak a szüleid, akkor az apukád hibája lesz, nem pedig a tiéd.

2018. ápr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 22. 20:00
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Jobb ha elmondod.

Sok gyerek szinte mármár erőszakosan akarja ilyenkor egybetartani a szüleit, és azok a legtöbb esetben együtt is maradnak emiatt. De ők soha nem lesznek olyan boldogok, te is és mások is azt hiszik majd, hogy egy szép boldog család, csak a szüleidet fogja ez belülről mardosni.

2018. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%
Hat, ha nem is könnyű, szerintem muszáj elmondani, hogy tudod. En legalabbis nem tudnám magamban tartani, vagy pláne "nézni", hogy apám megcsalja anyámat.
2018. ápr. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

A válaszokban -kivétel nélkül- az van, hogy mond el.

Viszont, ha anyád csalná apádat, az összes válasz az lenne, hogy ne mond el.

Látszik, hogy ide csak nők írnak.

2018. ápr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kellemetlen lehet neked is, meg szüleidnek is az lesz. Sajnos voltam én már ilyen helyzetben, mint szerető. Eleinte meg tudtuk oldani, hogy ne derüljön fény a titokra. Már-már féltem a lebukástól, meg ismertem a "párom" nejét, tudtam, hogy elvenné a gyerekeket az apjuktól ezért szakítottam vele. Imádta a gyerekeit, a nejét is, de elhanyagolta a "páromat" ezért keresett másnál boldogságot. Azóta sem jobb a kapcsolatuk, de legalább a gyerekeivel lehet. Valószínűleg szüleid között is lehet valami, hogy apud félrelépett. Egyszer valamikor tuti kellemetlen érzés lesz, de szerintem mond meg apudnak, hogy sejtesz valamit. Ne avatkozz bele a kapcsolatukba, de mond meg apádnak, hogy tudod.
2018. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!