Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyámnak van igaza, vagy én...

Anyámnak van igaza, vagy én látom rosszul? (idegen pasi)

Figyelt kérdés

anyuék elváltak jó pár éve, 45 körüli nő.

most írogat egy külföldi pasival, akivel még egy nyelvet sem beszélnek, csak fordítóznak(!!!), nincs 2 hónapja még ennek, erre most kitalálták, hogy eljön a pasi, hozzánk haza, napokra(!!!)

próbáltam lebeszélni róla de nem megy.

szerintem ez felelőtlenség, olyat hazavisz, akit nem ismer, csak 2 hónapja(se) írkálnak, fodítóval (ami azért nem valami pontos), ha baj van...vagy bármi??

erre azt mondja, nekem az fáj, hogy neki most jó...erre nem is tudok már mit mondani

ti mit gondoltok? légyszi írjátok oda a korotokat is


2018. ápr. 22. 22:41
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%

Beszélj Édeasapáddal. Bármilyen felnőttel. Sürgősen. Azért némelyik nő elég egy bites, hogy jött ment pasikat beengednek a gyerekeikhez az otthonukba,olyat is akivel még egy nyelvet se beszélnek,csak mert jol akarják magukat érezni,bele se gondolva h bünőző is lehet,bármi. :O

35N

2018. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

nem vagyunk már gyerekek, én 26, tesóm 20. na de akkor is...

apunak nem lenne jó ötlet, így sem jó viszony, nem kell, hogy marják egymást mégjobban


de annyira szomorú, hogy ilyen felelőtlen, nem is értem, csalódtam

2018. ápr. 22. 22:50
 3/35 anonim ***** válasza:
19%
Bocsánat de a kérdést ugy tálaltad mintha kiskoru lennél?
2018. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
86%

Én tuti lebeszélném róla. Felnőtt nő létére lehetne több esze már bocsánat. És,hogy fog vele kommunikálni google fordító előtt ülve. 😅 Én nem sodornám a gyerekemet sem magamat bajba. Ki tudja milyen ember.

25/N

2018. ápr. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
igen lehet úgy jött le mintha kiskorú lennék, azért írtam ki, mert most rendesen én érzem magam rosszul, hogy szóvá mertem tenni, így ha többen mondtok véleményt jobban meg tudom ítélni azt hiszem
2018. ápr. 22. 22:55
 6/35 anonim ***** válasza:
84%
én ezt nem is tudom elképzelni, hogy mi lenne, ha odamenne. élőben hogy kommunikálnának? na mondjuk nem azt mondom, hogy jó lenne idáig eljutni, sőt. na meg azért egyből haza és ráadásul napokra is... mért fordul meg a fejében, hogy egy idegent beenged a házba? meg nem is értem én sem, hogy miért ilyen vak, hogy ilyenekre gondol, hogy fáj neked, hogy neki "jó". szerintem is felelőtlen, de azt sem tudom elképzelni, hogy van-e itt olyan, aki ne neked adna igazat. 16
2018. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
76%
25 53 ugye te se gondolod h kummunikálni akar vele? :D
2018. ápr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
14%
Anyuddal vagyok egyidős. Jó magam is butaságnak tartom azt amit anyud akar csinálni, de ennek ellenére én szerintem neked nincs semmi beleszólásod anyud magánéletébe. Gondolom te se örülnél ha anyud mindig belekontárkodna az életedbe, hiszen 26 éves felnőtt embernek ne mondja meg az anyja mit tegyen..ugye?? Nos ez fordítva is így van. Ha anyud döntése rossz akkor tanulni fog a hibáiból, legközelebb óvatosabb lesz. Ha meg jól alakul akkor miért ne hívja meg???Nincs jogod beleszólni, megmondani, hogy mit tegyen.
2018. ápr. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

nem megmondani akartam, csak felnyitni a szemét.

és ha elviszi? vagy bántja? vagy kirabolja?

akármi lehet...

2018. ápr. 22. 23:10
 10/35 anonim ***** válasza:
94%
Ember még nem született a földre, akinek ha azt mondták, hogy “ne ismerkedj vele, ki tudja ki ez, veszélyes is lehet” akkor erre nem azt reagálta azonnal, hogy “szállj le rólam, te nem is ismered, meg különben is, ez az én életem”.
2018. ápr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!