Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek, akkor ha az...

Mit tehetek, akkor ha az irigy, gyulolkodo anyam, ahol csak teheti rossz hiremet kelti?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 23. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd, hogy pontosan miket mond és kinek?
2018. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hat hogy en nem szeretem ot,mert nem tudom elfelejteni a regi serelmeket,gyulolom ot,rokonnak mondta.

Falumbeli kerdezi tolem,hogy en miert nem beszelgetek az anyammal(nemtudom mit mondhatott neki,hogyan...)

Es sokszor erzem,hogy engem neznek hulyenek ot pedig szentnek.

Azt tudom biztosan,hogy "narcisztikus anya"!

Soha nem teregetem ki a szennyest,de szivem szerint mar azt tennem,hogy elarulnam mindenkinek o a gonosz es gyulol nem en.

2018. ápr. 23. 11:19
 3/3 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy ennek van igazság alapja is mennyit szoktál segíteni a házimunkában? Amúgy meg nyagyon nem tehetsz semmit.
2018. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!