Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Ti hogyan reagálnátok,...

Szülők! Ti hogyan reagálnátok, ha megtudnátok, hogy a 16 éves gyereketek kodein tartalmú köptetőt ivott és xanaxot is szedett?

Figyelt kérdés

Nyílván nem orvosi célból, hanem mert be akartak állni, a haverokkal.


A kérdés csak elméleti, leginkább azért merült fel bennem, mert az USA-ban, sok fiatal él ezekkel a szerekkel, és a hip-hop kultúrán keresztül egyre inkább ide is átszűrődik.

Nem lennék meglepve, ha itt is el kezdene nagyobb népszerűségnek örvendeni az ilyen drogok.


2018. ápr. 23. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
A fű már nem divat, vagy mi a tosz?
2018. ápr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 Nem tudom, de amerikában nagy divat lett a nyugtató és a köptető fogyasztása, és szerintem ide is átszűrődhet.
2018. ápr. 23. 13:27
 3/10 anonim ***** válasza:
98%

14 évesen mi is kipróbáltuk barátnőmmel a robitussint mert hogy azt mondták nagy mennyiségbe kábítószer hatású, szóval ez nem mai divat, de 1 üvegnél többet nem bírtunk meginni és semmilyen hatása nem volt. Azóta is hányingerem van ha rágondolok az ízére.

Xanaxhoz hogy jutnak hozzá 16 évesen?

2018. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Megkérdezném, hogy honnan az anyja....ból szerzett xanaxot?

Első kérdése jogos: a fű nem divat?

Nekem elég egy pohár bor, hogy beálljak, látszik, hogy öreg vagyok a magam 29 évével...

2018. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi a magyar köptetőkben nincs annyi kodein hogy beálljon a gyerkőc.Több litert kéne meginni ahozz hogy érezz valamit.

A xanax viszont baj lehet.

A legnagyobb veszélyt viszont kis hazánkban a biofű (herbál) jelenti mivel ehezz lehet a legkönnyebben hozzájutni.Az interneten is rendelhető és elég népszerű emelett olcsó is...épp ezért a legveszélyesebb.

2018. ápr. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Magamba néznék,h mennyire szerető a légkér ahol már csak a xanax segit..
2018. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Megitatnék vele 12 üveg sört, hogy tudja, hogy hogyan kell "beállnia" egy rendes magyar embernek, utána meg adnék neki két építő jellegű büdösnagy atyai sallert...
2018. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Semmit,ennél komolyabb dolgokat csináltam az ő korában,mégis élek.
2018. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Magyarországon kodein tartalmu szirup az erigon, és egy palackban ami 200g van 0.044 kodein tehát beállásra még 10 üveg után se jó, xanax ot meg csak receptre adnak ki tehát ilyenektől nem kell félni, inkább az alkohol tól meg a cigitől mert azokat akárki meg vehetik nekik és károsabbak mint a fű!
2018. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Xanaxot nagyon nehéz beszerezni, általában Frontint árulnak feketén. Mondjuk az utóbbi időben nagyon felment a benzók feketepiaci ára, úgy tudom.
2018. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!