Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Depressziós vagyok, de a...

Depressziós vagyok, de a családom csak még jobban belém rúg. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sok csalódás ért az életemben. Szinte semmi pozitív dolog nem történt velem. Ki se mozdulok itthonról szinte, még az udvarra se nagyon teszem ki a lábam. Sokszor sírok, és sírhatnékom is van. Tesóm szerint aki pszichológiát tanult (bár nem pszichológusnak tanult) azt mondja hogy engem biztos mindenki, a szomszédok is dilisnek néznek emiatt, ne gondoljam hogy rólam jó véleménnyel vannak. Mindig azt mondják hogy én egy semmire se vagyok jó, de mégis azt fújják hogy én miért is érzem magam egy senkinek.
2018. ápr. 25. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Talan nem ártana pszichológushoz fordulnod a bátyád helyett, mert úgy tűnik, ő még a kezedre is tapos, ahelyett, hogy segíteni próbálna.
2018. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ja és mozdulj ki minél többet otthonról, emberek közé. Úgy értem, normális emberek közé, mert úgy tűnik, hogy a családtagjaid, nem egészen azok.
2018. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Keresel, elfogadsz segitséget, vagy csak mondod a sirámaidat?
2018. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem bátyám, hanem a nővérem.
2018. ápr. 25. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus. Az az egy megoldás. De valamit csak csinálsz: tanulsz, dolgozol?
2018. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
A depressziót te diagnosztizáltad saját magadnak..?
2018. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szegenykem.
2018. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
pszichiater, szakszeru segitseg, gyogyszer. anelkul sose lesz jobb.
2018. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!