Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki hogy mondta el a terhesség...

Ki hogy mondta el a terhesség hírét a szüleinek? Tudnátok aranyos ötleteket adni?

Figyelt kérdés

Első babánk lesz.

Nem tervezett terhesség, szóval tényleg maximálisan meglepetés lesz a családunk számára.


Szeretjük a felhajtást, nagyobb volumenű dolgokat, úgyhogy nem egy kávé mellett szeretnénk bejelenteni, hogy szülők leszünk. Ezért érdekelne, hogy akik szintén valamilyen aranyos módon jelentették be, azok hogyan tették?


2018. ápr. 28. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%

Kérdés, hogy vajon örülni fognak-e a hírnek vagy inkább szemöldököt ráncolni?

Ha az előbbi, csak te tudod, mekkora felhajtádt akarsz a bejelentéssel (zokni, body stb), ha az utóbbi, akkor akármilyen felhajtást is csinàlsz nem fogod megúszni a szemöldökráncolást!

2018. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Inkább örülni fognak.

Igaz, hogy fiatalok vagyunk még, de már külön élünk, jövőre lesz az esküvőnk. Ráadásul az anyám nálam fiatalabb volt, mikor velem terhes lett, úgyhogy azért az én esetem annyira nem extra.

2018. ápr. 28. 10:38
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
Anya, apa, nagyszülők lesztek.
2018. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Pont ilyentájban tudtuk meg, így anyáknapjára anyukám, nagymamám és anyósom is a picitől kapott képeslapot. Volt nagy meghatódás. 😊
2018. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Én csak sms-be elküldtem :D nem vagyok túl kreatív, de minap láttam ezt facebookon, biztos ha lett volna én időmbe így tettem volna, nagyon megható és örök emlék:


[link]

2018. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is az anyák napja lett volna az ötlet, viszont nemrég feltett egy kérdést egy nő, hogy anyák napján szeretné elmondani az anyukájának... Erre mindenki lehordta, hogy milyen önző és gyerekes, hogy azt akarja, hogy ez is róla szóljon, meg miért nem elég egy sima hétköznap arra, hogy ezt elmondja, nem akkora dolog ez.
2018. ápr. 28. 11:36
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

Simán elmondhatod anyák napján. Ez hülyeség, hogy ebbe bármi önzőség is lenne. Ha örülni fognak, akkor szerintem ennél szebb ajándékot nem is kaphatnának :)

Egyébként rengeteg ilyen terhesség bejelentős videó van youtube-on, igaz leginkább angolul, de azokból is szemezgethetsz, hátha eszedbe jut valami :)

2018. ápr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem akkora dolog? A világ legnagyobb dolga!
2018. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Szülinapján a nagyon gáz, anyák napján nem. Valamilyen nagymamis szett, bár ha fiatal, akkor lehet annyira nem nagy öröm neki. Inkább valami cuki zokni..stb
2018. ápr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
9es vagyok. Egyébként mi becsaptuk anyóst egy fél pillanatig. Tervbe volt h lassan hazakoltozunk kulfoldrol. De meg nem volt konkret datum, csak a hazai nyaralasnak. Mondtam h uljon le, sajnos iden nem megyunk haza nyaralni. De ev vegen 3an koltozunk ezert cserebe haza. :D
2018. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!