Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Érdemes lenne bemutatni most...

Érdemes lenne bemutatni most a barátomat, ha idősebb az anyámnál? Vagy várjak még? Így nem lesz kellemetlen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan kommenteket nem szeretnék, hogy "úgyis elhagy", mert ezt megteheti egy korombeli is, vagy akár egy nálam fiatalabb is.

Ismerjük már egymást régóta, decemberben kezdtünk rendesen randizni, találkozgatni és január óta együtt vagyunk.

Viszont ő 45 éves, én 22 leszek... Tudom, hogy ez így hirtelen soknak tűnik, de nagyon jól megvagyunk, szeretek vele lenni. Ráadásul jól öltözködik, sportol, mindenki szerint simán letagadhatna 8-10 évet. Tehát nem egy övtáskás, szandál-zokni kombót hordó férfiról van szó.


Viszont korban közelebb van a szüleimhez, mint hozzám, sőt, anyukámnál idősebb is. De most meglepett azzal, hogy eljön ide miattam a hosszúhétvégén és szerintem furcsán vennék ki magát a dolog, ha nem mutatnám be itthon... Csak itthon még nem tudják azt, hogy ennyivel idősebb, meg hogy ennyire komoly köztünk a kapcsolat.


2018. ápr. 28. 19:13
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
74%

Ha nem mered felvállalni miért is vagy vele?! :)


Ennyi.

2018. ápr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nem merem felvállalni?:D


A hónap nagyrészében Budapesten vagyok, általában max 2-3 napot vagyok itthon. 250 km, azért ez nem olyan távolság, hogy leugrunk és bemutatom, aztán megyünk is haza.

2018. ápr. 28. 19:20
 3/42 anonim ***** válasza:
88%

Mutasd be a szülőknek, főleg így, hogy komoly a kapcsolat.

Készítsd fel őket előre a korkülönbségre, legyen idejük felkészülni, mert mindenkinek kellemetlen lesz, ha akkor szembesülnek vele.

2018. ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
26%

Persze, fel mered vállalni, csak épp rongyos 250 km-t nem tudtok ketten megtenni.


Az kb. 3 óra a pályán, szóval nem kell kamuzni, meg alapból a net korában ne mondjad már, hogy olyan nehéz megmondani, hogy apa-anya van barátom. ő az... de "felvállalod", hát persze. :)


Nem baj, járogassatok, meg szeretkezzetek, amíg tud, vagy amíg te szeretnél vele lenni, aztán elmúlik majd.

2018. ápr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 11 évvel fiatalabb a férjem. Ez feleannyi idő, viszont csak 17 voltam, amikor összejöttünk. Valahogy annyira egyértelmű volt minden a kapcsolatunkban, ahogy ismerkedtünk, ahogy megtetszettünk egymásnak, aztán ahogy szerelemmé alakult a barátságunk... nem volt kérdés, h ebből házasság lesz, sok gyerek és boldogan élünk, míg meg nem halunk. Anyukámnak valahogy így is mondtam el. Elmeséltem, hogy jöttünk össze, elmondtam, hogy milyen komolyan gondoljuk mindketten és hogy ő lesz a férjem. Elhitte, látta rajtam. Aztán elmondtam, hogy ő már majdnem 30 éves. A válasz az volt, h nem baj. 😊 Azóta is szeretik egymást, meg mi is a férjemmel. Szóval ha úgy érzed, érdemes bemutatni őt, akkor ne izgulj, csak természetesen, lazán mesélj róla és mondd el a korát is, mielőtt bemutatod.
2018. ápr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
90%
Idősebb a férjem, bocsi. 😂😂
2018. ápr. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

69%-os, ne okoskodj már, légyszi. :D


A többi választ nagyon szépen köszönöm!:)

2018. ápr. 28. 19:32
 8/42 anonim ***** válasza:
45%

Én nem ítélkezem, mert nem ismerlek. De egyszer úgyis megtudják, és az is biztos, hogy nem fognak neki örülni. Nincs olyan szülő aki tárt karokkal fogadja, hogy a fia vagy lánya szülő korabelivel köti össze az életét. Éppen ezért mindegy, hogy bemutatod vagy sem, mert a reakció adott lesz a szüleid részéről. Talán annyival lesz könnyebb neked, hogy onnantól kezdve nem kell titkolni a nagy korkülönbséget, főleg, hogy a szüleid részéről lesz egy haragszom rád időszak. Te meg úgyis a párod mellé fogsz állni.


De jó ha tudod, hogy a te kapcsolatod sem lesz egyedi, és ugyanúgy fogsz járni mint mindenki aki hasonló korkülönbséggel választ pár magának. Nekem nem kell messzire menni a sztoriban mert a húgom pont így van mint te. 20 évesen jött össze az akkor 44 éves párjával, aki anyummal egyidős. Én emlékszem akkor is megkérdeztem a húgomat, hogy mit lát benne, és pontosan azt mondta mint te: Letagadhat 10 évet, sportos, divatos, vicces etc.. Furcsa volt, de mi testvérek elfogadtuk a döntését(4-en vagyunk testvérek) anyum a mai napig nem fogadja el. Jobban mondva nem tud vele mit kezdeni így nem is nagyon találkoznak. Mint írtam mi elfogadtuk húgom döntését de mi sem tudunk mit kezdeni a helyzettel. Vannak közös családi programok, de kitűnik mert más korosztály mint mi vagy a férjünk, feleségünk. Ma a húgom 44 éves a párja 68 éves. Öregember lett. Szedi a rengeteg vitamint, egyre több baja van, nyugdíjasként egyre furább. Most még erősebben kiüt a nagy korkülönbség. A húgom nemrég mondta, hogy csak azért van vele, mert sajnálja, és nem akarja cserben hagyni..Igen, 20 éve együtt vannak mint ápolónő és betege. A bátyám szerint csak azért vannak együtt, mert a húgom nem akarja elveszíteni a házat, az értékeket stb. Ha szétmennének (nem házasok) akkor a pasas a felnőtt gyerekéhez költözne ,és mindennek a felét vinné magával. Húgom ezt nem akarja..


Szóval végig gondoltad? Ha ti is együtt maradtuk 20 évig akkor te még egy fiatalos , energikus nő leszel 42 évesen, de a párod már nyugdíjas 65 éves lesz. Akkor senki nem fogja azt mondani, hogy letagadhat 10 évet is akár..

2018. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim válasza:
42%
Biztos sok penze van a papanak 😂
2018. ápr. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
93%
Akármikor mutatod be, idősebb lesz az anyádnál. :-)
2018. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!