Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám felvidítani az...

Hogyan tudnám felvidítani az anyukám? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy anya mostanában szomorú és folyton unatkozik. Próbáltam beszélgetni vele, áthívtam a szobámba filmezni, segítek is neki, de olyan rossz így látni.

Apukám külföldön van, nemsokára jön haza, akkor talán jobb lesz...

De azért tudtok valamit, ami miatt jobb kedvre deríthetném?

Igazából, nem nagyon szeret velem társalogni, sőt, unalmasnak is tart, akármit kérdezek. Felajánlottam, hogy ország-városozzunk, fürdessünk együtt kutyát, beszélgetni is akartam vele, de mindre azt mondja, hogy nincs kedve, és lekoptat. Ha kimegyek hozzá a szobámból, azt mondja, hogy ne most, mert filmezni akar, aztán meg ha telefonálnak apukámmal, azt mondja neki, hogy egyedül van és alig beszélek vele...


Előre is köszönöm a válaszokat! :)

14/L



2018. ápr. 30. 11:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Kérdezted tőle, hogy mi baja?
2018. ápr. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen.

Azt szokta mondani, hogy nincs is miért boldognak lennie..

2018. ápr. 30. 11:55
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Közös fagyizás? Vagy közös nagytakarítás vagy pl. szekrényben a ruhák átnézésre, selejtezése? (Utóbbit mi kifejezetten jobban szeretjük, ha nincs itthon apum.)
2018. ápr. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

11:56

Szoktunk fagyizni, általában elküld fagyiért, és itthon esszük meg.

Elmenni nem szoktunk, nem akar. Igazából, soha sem akart semmilyen anya-lánya programokba benne lenni, nem szoktunk beszélgetni úgy, mint ahogy kellene.

2018. ápr. 30. 12:01
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Valami baja van, csak ezt nem a 14 éves gyerekével akarja megbeszélni. Jó esetben csak apukád hiányzik neki, ez majd kiderül, ha hazajön. De munkahelyi, anyagi probléma is lehet. Mennyit időt volt távol apukád? Már végleg hazajön? Mikor?
2018. ápr. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem szokott eljárni nagyon, és nem egy nyitott személyiség..


Az anyagi gondokat meg szokta osztani velem, és meg is értem, tudnék róla, ha gond lenne. Ilyesmiben nem szokott titkolózni.

Nyilvánvalóan hiányzik apukám neki. Februárban ment el.

Nem, nem fog végleg hazajönni. Egy hetet lesz itt, aztán megy vissza, azt hiszem augusztusig.

Hétvégén jön:)

2018. ápr. 30. 13:02
 7/14 anonim ***** válasza:
A pénz miatt van kinn? Ez biztos, hogy nem tesz jót anyukádnak. Számítógépen nem szoktak chatelni?
2018. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én nem igazán szoktam chatelni vele, ők videóhívásozni szoktak telefonon, minden nap 2x is.
2018. ápr. 30. 13:49
 9/14 anonim ***** válasza:
39%

Aranyos töled, hogy még igy is fel akarod viditani, miközben igy kibeszél a hátad mögött.

Valoszinü depresszios lett a helyzettöl, mi ez a szöveg, hogy nincs miért boldognak lenni? Számtalan dolog van az életben, kezdve veled. Én beszélnék apukámmal, elmondanám a szitut, vagy a barátnöivel, hogy menjenek el valahova.

2018. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot!:)
2018. máj. 1. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!