Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, mint szólnátok ha a...

Szülők, mint szólnátok ha a gyereketek titokban beszínezné extrém színre a haját?

Figyelt kérdés
(Akárhány évesen)

2018. máj. 2. 18:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Lenő úgyis. 18 felett azt tesz amit akar, 16 felett azt mondom, ha nem tetszik, hogy nem jön be, "hülye" vagy lányom. 16 alatt nem örülnék, bár a sulik már nem olyan szigorúak, de egy komoly suliban meghordhatják.
2018. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem egészen mindegy, hány éves, mert egy 12 éves egész más, mint egy 21 éves.


De mindenesetre neki kell utána ilyen hajjal járnia, szóval nagyrészt az ö dolga, idövel vagy megjön az esze, vagy marad extrém szinü XD

2018. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
18 felett az ő dolga,én elmondtam a gyerekemnek h bármit akar megbeszéljük és fodrász,ne kövesse az én példámat,én a magam kárán tanultam h festeni átalakitani,változtatni,jobb ha a fodrász teszi..
2018. máj. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Azt, hogy valszeg valamit nagyon elbaszhattam ha egy ilyen semmi dolgot nem merne megosztani velem a gyerekem.

En is megkerdeztem anyukamat hogy befesthetem e rozsaszinre a hajamat, szt mondta, h ha nem engedne meg meg jobbam meg akarnam csinalni. Es igaza is volt. Ha s gyerek nagyon akarja, ugy is talal modot h megcsinalja. 16/l

2018. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Metionin ***** válasza:
92%
Amíg iskolás, nyárra simán befesteném neki, 18 fölött meg azt csinál a hajával amit akar. Ez csak haj.
2018. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Nekem tetszik a színes haj (39 éves vagyok), viszont ha olyan suliba jár, ahol emiatt baja lehetne belőle, akkor megbeszélném vele, hogy csak a nyári szünetben csinálja. Engem is nagyon piszkáltak a tanárok, amikor középiskolásként feketére volt festve a hajam, és fekete ruhákban jártam (jelzem, normális felnőtt lettem, és már nem járok feketében).
2018. máj. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
23%

Amennyiben lány:

16 alatt vinném kérdés nélkül a fodrászhoz, felette meg nem nézném jó szemmel. Nem azért, mert nem engedném, hanem azért, mert eltitkolja.


Ha úgy szólna a kérdés, hogy előtte legalább szól, hogy ezt szeretné, semmi akadálya nem volna, elvégre lehet, hogy kifejezetten jól is áll majd neki. Ha mégsem, akkor csak normális hangnemben jelezném neki, hogy voltak már ettől jobb ötletei is.


Ha fiú:

18 alatt irány a fodrász, felette pedig már az ő dolga. Ilyen téren maradi vagyok, számomra a hajfestés fiúk/férfiak esetében tabu.

2018. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem mindegy milyen nemü? 18 felett nem a szülő dönt már,csak itthon van ez h 18 felett is titkolózni,könyörögni kell felnőtt embereknek egy nyamvadt festésen is.
2018. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Ha fiú akkor tuti homoszexuálisnak néznék, szóval nem mindegy.
2018. máj. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha homoszexuális akkor is az ö dolga lesz. Nem a hajtól lesz vki meleg. Ők pont nem szinezik át,azok inkább a metroszexuálisok.
2018. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!