Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legfájdalmasabb...

Mi volt a legfájdalmasabb dolog, amit a szüleitek mondtak nektek/csináltak veletek?

Figyelt kérdés
N.
2018. máj. 4. 18:48
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Azt az egy néhány percet sose fogom elfelejteni, amikor apám azt mondta, hogy egy baleset miatt vagyok. Az számomra nagyon meghatározó pillanat volt még úgy is, hogy sokat segített nekem az életem során. 22/f
2018. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%

Mikor kisgyerekként este befulladtam az asztmám miatt, anyám pedig megrángatott és közölte, hogy vagy bekussolok vagy megöl.

Szerintem ezt sosem fogom elfelejteni.

2018. máj. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%
Amikor azt mondta nekem anyukám, hogy olyan vagyok, mint a tesóm. Tesóm alkoholista, mindig balhéba keveredett. Én pedig azzal érdemeltem ezt ki, hogy középsuliból nem egyből haza mentem, hanem egy fél órával későbbi busszal..
2018. máj. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%
Amikor anyám azt mondta hogy hazudok, és tönkre akarom tenni a házasságát. Előtte szóltam neki hogy megerőszakol a nevelőapám. Mindig anyám előtt fogdosott, de ő látványosan nem vette észre.
2018. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%
*megerőszakolt
2018. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
88%

Minek születtél meg...ja nem volt jobb dolgom.

Anyámnak félhangosan undorral: Rituálét csinál az evésből, nézd már ahogy előkészül, meg csinálja. Mintha ekkörül forogna az élete."

Mindezt úgy, hogy hajnalban rendszeresen zabált a konyhában apám ráadásul hangosan így alig tudtam tiniként normálisan aludni.

2018. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
82%
72% úristen, sajnálom....
2018. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
93%

amikor a nagyszüleim (velük élek) azt mondták, hogy n egy xar vagyok és semmit nem fogok letenni az asztalra, hülye vagyok és soha nem lesz belőlem senki meg hogy intézetbe jobb helyem lenne...

nem értem minek állandóan inniuk.

15/l

2018. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
96%

Hogy egy borzalmas ember vagyok, egy dög és közben látom a csalódást a szemükben.


Kívülről lehet, hogy kellemetlen embernek tűnök, de valójában nem vagyok az... Csak nem foglalkoztak velem, nem neveltek miután suliba kerültem, ott meg mindenki bántott, ki voltam közösítve, így nagyon vastag falat vontam magam köré. Ők meg nem értik miért lettem ilyen, amilyen.

2018. máj. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
93%
Nekem talán az fájt a legjobban amikor Apám azt mondta nekem,hogy Én tartsam el a 35éves bátyámat 23évesen,mert Én úgyis csak baleset voltam.
2018. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!