Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 évesen a szülő ha azt...

20 évesen a szülő ha azt hiszi még tud parancsolni és megtiltja hogy elköltözzek?

Figyelt kérdés
Anyukám agresszív fajta és ezért a bátyám már itthagyta 3 éve, apa is elhagyta mert nem bírja a 0-24 ordibálást tőle. Engem soha nem engedett a barátaimmal bulizni, őket se engedte hogy hozzánk hívjam. Pedig nem tartom magamat lázadó gyereknek. Leérettségiztem ahogy illik és idén szerzem meg a szakmám is, már csak a vizsga van hátra. Nem dohányzom, nem vagyok iszákos, iskola mellett eddig is dolgoztam. Most hogy a suliba már nem kell járni munkát keresek hogy gyorsan el tudjak költözni. Anya nem akarja engedni, őrjöng, kiabál, lek**váz, mert szerinte csak a k**válkodás miatt akarok dolgozni menni, hogy aztán elszökjek és azt kiabálja hogy ő ezt nem hagyja, ilyen könnyen nem szabadulok tőle. Szerintetek helyes, hogy ezért ideiglenesen maximum 2 hónapig egy barátnőmhöz költözök? Akkorra már lesz annyi pénzem, hogy albérletet vegyek ki. 20L
2018. máj. 5. 20:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te is jól tudod, hogy nem parancsol. Menekülj minél előbb, jó fej a barátnőd, hogy befogad.
2018. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem a mai 20 éveseket,sokadik ilyen kérdés,18 felett nincs engedély kérés,16 17 évesen már önálló döntések vannak. Aki meg klimaxos ideggyenge maradjon magára. Jol teszed menekülj csak,cimet se hagyj mert rád száll,és ott zaklat majd. Az a szülő aki nem engedi a gyerekét dolgozni leválni,az beteg lelkü..
2018. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed, hogy lelépsz.
2018. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen ember nem szülő. Én a helyedben lelépnék amint lehet.
2018. máj. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Én anyuka vagyok. 27 éves a fiam, és 23 éves a lányom. Imádom őket, az életemet adnám értük, de komolyan én örültem, hogy végre a saját lábukra álltak, és elköltöztek. Nem zavartam el őket, ők sem menekültek, csak külön a párjukkal akarnak élni. Ez így helyes. Bármikor visszajöhetnének ha akarnának, de bevallom nagyon jól érzem magam, hogy édes kettesben vagyunk a férjemmel. Újra élünk, és ha olyan kedvünk van, akkor a nappaliban fekszünk anyaszült meztelenül vagy a konyhában huncutkodunk. Mi is élünk. Nem értem a szülőket. Hiszen ha a felnőtt gyermek a saját lábára áll, akkor annak örülni kéne. Támogatni, segíteni lehet úgy is a gyerekeket, hogy egy másik lakásban élnek.

Csak megjegyzem: Én a gyerekeimnek olyan 17 éves koruktól kezdve hagytam, hogy maguk döntsenek az életük kérdéseiben. 18 év felett már szabályok sem voltak.Egyetlen egy kérés volt amit ma is kérem: Hívjanak ha elutaznak, és hívjanak ha megérkeztek. Heti egyszer hívom én is őket, és ők is engem. Csak azért, hogy tudjam minden rendben van. Ideje, hogy felnőttként viselkedj. Neked sincs 2 életed.

2018. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Wow. Utolsó. Ilyen anya akarok lenni! :) /Kérdető: Menekülj!
2018. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért a sokadik kérdés, mert ugyanaz ember kamuzza össze.
2018. máj. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is jó ötlet, hogy elköltözz. Senki sem bírja ki mellette, nem véletlenül.
2018. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!