Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet ebben az esetben tenni?

Fruzs33 kérdése:

Mit lehet ebben az esetben tenni?

Figyelt kérdés

Van egy 21 éves báttyám.(,illetve 1 hónap múlva tölti pontosan,de ez most részlet kérdés) egész nap a gép előtt ül,néha rávehető munkára.Ha nem tetszik neki valami,akkor megveri a 41-hez közeledő anyámat.Persze én ezt nem bírom nézni,és inkább hagyom,hogy engem verjen...de ezt már én alig bírom idegekkel,pedig teljesen nyugodtnak tudom magam mondani.

Ma is egész nap agresszív és neki áll feljebb...mit lehet tenni? Szerintem ez elég komoly probléma.



2018. máj. 6. 17:03
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Menj el konditerembe és szedj fel egy kigyúrt csávót!

Utána megkéred, hogy szedje össze az embereit, olyan 7-8 kigyúrt kopasz fekete nadrág fekete pólókban, és a báttyádat meg az összes cuccát kidobáljátok a ház elé.

Utána 2 ember ottmarad és őrzi a házat, hátha visszajönne.

2018. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Ma anyák napja van. Ma csak olyan kérdések vannak ahol az anya szinte agyonveri a gyerekét vagy a gyerek veri az anyját. Kicsit kezd unalmas lenni a sok ugyanerről szóló kérdések..

Holnap mondjuk keresztszülők napja lesz. Kíváncsi vagyok mennyi keresztszülő lesz akik verik a keresztgyereküket..:)

2018. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

“Ma csak olyan kérdések vannak ahol az anya szinte agyonveri a gyerekét”


Ma? Hónapok óta. Már el sem kell olvasni a kérdéseket, csak vaktában bemásolni, hogy “te szegény, iskolapszichológus, gyámügy, kitartást”. És kezd nagyon hasonlítani egymásra mindegyik, a kérdezők egymástól insprirálódnak a “vad anya” vetélkedőben.

2018. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább hagyod hogy verjen? Akkor meg is érdemled amit kapsz. Mártirkodás helyett rendőrt is lehetne hívni, és lecsukatni a palit.
2018. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A rendőrök is csak annyit tudnak tenni,hogy 24 órára elzárják,mivel vagyunk rá ketten (a mamám és én) tanuk. De ha nem lettünk volna tanuk,akkor kevesebb időt töltene ott. A gyámügynek már egyszer volt arról szó,hogy nagyon nehéz vele együtt élni.Csak annyit tudunk tenni,hogy majd szerdán bemegy anyám a gyámügyre,és elmondja a konkrétumokat.Remélem elviszik :(
2018. máj. 6. 18:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Na most buktattad le magad. 21 éves, nagykorú. A gyámügy nem fog nagykorú ember elvinni a családjától.
2018. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

“A gyámügy nem fog nagykorú ember elvinni a családjától.”

Jaj, de hát a kérdező még picike babuka, édes kicsi csöppség, ő még ilyeneket nem tudhat, te. Azt sem tudja, mi az a Gyámügy, itt olvasott róla először. :)

2018. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
meg az anyja is itt olvasott róla először nyilván, ezért hülyeségekkel traktálja a pici babuciját.
2018. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!