Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat

A kérdés

Apám nemhogy egész hajnalban aludni, mit csináljak?

Már 3 óra után felkellt, itt csoszogott, zörgött. Akkor nem elég, megint, egész 4 után. Még rádió is ment.

Nyugdíjas.

Amikro szóltam, hogy nem tudok aludni, közölte őrjöngve, hogy hát felébredt. Nagyon jó...

De persze, amikor n egyszer kimentem wc-re, akkor ment, hogy anyádnak dolgozni kell menni stb., őrjöngő idegbeteg állat.

2018. máj. 9. 04:59  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Tipikus. Az én apám is ilyen volt. Más életébe szarunk bele, felkelt a falkavezér, mindenki kussoljon. És hattól flexel, mert ahhoz van kedve.

Gondolom, az ajtón való kopogás sem erőssége.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/12Időpont 2018. máj. 9. 05:28 Privát üzenet
Az én tulajom is ezt csinálja az udvaron.Házrészben lakom.Hajnalban kinn köhög az udvaron,késő este szintén.Néha aludnék kicsit tovább de nem lehet.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/12Időpont 2018. máj. 9. 05:34 Privát üzenet
ez masnal is így van. sajnos ahogy egyre idősebb az ember, háklis lesz.anyám 65 éves, ő is szól mindenert.termeszetesen mindig akkor kell mosdóba mennie, mikor bent vagyok..

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/12Időpont 2018. máj. 9. 05:55 Privát üzenet

Két-három napja is volt egy hasonló kérdés... :)

Kommunikálj vele, vagy költözz el.

A válasz 30%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/12Időpont 2018. máj. 9. 06:49 Privát üzenet

Ha apukád nyugdíjas akkor már te sem vagy fiatal.

Költözz el, ne élősködj a szüleiden

A válasz 39%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/12Időpont 2018. máj. 9. 08:08 Privát üzenet
De pontozz le nullára, nyugodtan... ha még tanulsz, akkor ez van, de a kommunikáció csodákra képes, mellesleg egy nuygdíjastól nevárd, hogy 7-8-9-ig aludjon, mert nem TUD addig aludni.

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/12Időpont 2018. máj. 9. 08:18 Privát üzenet
Kedves 6os, apukam 55eves volt mikor szulettem, 10 eves voltam o mar nyugdijas volt. Szoval nem biztos hogy felnott. Amugy a mai fizetesekbol nem biztos hogy fenn lehet tartani alberletet.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/12Időpont 2018. máj. 9. 08:36 Privát üzenet
Elozo vagyok, 5osnek szantam, bocs az elirasert.

A válasz 53%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/12Időpont 2018. máj. 9. 08:37 Privát üzenet
Használj jó minőségű füldugót. Nekem ez vált be alvásnál. Az én apám is nyugger és ő sem bír magával korareggel.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/12Időpont 2018. máj. 9. 09:05 Privát üzenet

Nekem édesapám már fiatalon ezt csinálta, a konyhával szemben volt a szobám, hajnali kettő-három körül kiment enni és harákolt, köhögött, cigizett, pakolt, főzött, nem is tudtam aludni normálisan.

Így mentem iskolába, totál kimerülten, mai napig felnőttként is alvászavarom van.

Akkoriban nem volt pénzem jól szűrő füldugóra. Viszont egy minőségi füldugó csodákra képes. De elég először simán elmenni a DM-be, ott van olcsóbb, szivacsos nagy kiszerelésben, lehet az is elég lesz neked. Ha nem, akkor jöhet akár a személyre szabott is...

Bennem is felmerült a kérdés, miért lakik valaki otthon a nyugdíjas apjánál, de lehet több oka is, ismerősöm válás után költözött haza egy időre.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/12Időpont 2018. máj. 9. 10:25 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
8 napja tesztelt a barátnőm, akkor a terhességi teszt negatív lett. Ma hajnalban felébredt és hányingere volt, egész délelőtt hányt, és még hasmenése is volt. Ez lehet terhességre utaló jel?
Egész nap és egész éjjel semmi bajom, majd hajnalban felébredek és fokozatosan el kezd fájni / zsibbadni mindenem, a nyakam, a karom, a hátam, a mellkasom. Mitől lehet ez?
Sex után 1o órára bevettem a postinor, rá 1hétre megjött a havim, majd utána 28napra, ahogyan szokott megjött. Viszont néha hajnalban hányingerem van, de volt olyan, h egy egész...
Hajnalban arra ébredtem -minden jel nélkül- hogy iszonyat fáj a nagylábujjam. Reggel pedig kicsit lilás-pirosas lett az egész, és egész érzéketlen. Ötletek?
Hogyan lehet átállni arra, hogy valaki rendszeresen hajnalban keljen és ne érezze magát egész nap ramatyul?
Szisztok mitől lehet hogy hajnalban hirtelen jött rám egy fájdalom a hasamban és olyan érzés volt mintha nagyon égne, majd szédülni kezdtem, és egész éjjel nem bírtam aludni....

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Szülő-gyermek kapcsolat rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!