Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám nemhogy egész hajnalban...

Apám nemhogy egész hajnalban aludni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már 3 óra után felkellt, itt csoszogott, zörgött. Akkor nem elég, megint, egész 4 után. Még rádió is ment.

Nyugdíjas.


Amikro szóltam, hogy nem tudok aludni, közölte őrjöngve, hogy hát felébredt. Nagyon jó...

De persze, amikor n egyszer kimentem wc-re, akkor ment, hogy anyádnak dolgozni kell menni stb., őrjöngő idegbeteg állat.


2018. máj. 9. 04:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Tipikus. Az én apám is ilyen volt. Más életébe szarunk bele, felkelt a falkavezér, mindenki kussoljon. És hattól flexel, mert ahhoz van kedve.


Gondolom, az ajtón való kopogás sem erőssége.

2018. máj. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Az én tulajom is ezt csinálja az udvaron.Házrészben lakom.Hajnalban kinn köhög az udvaron,késő este szintén.Néha aludnék kicsit tovább de nem lehet.
2018. máj. 9. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
ez masnal is így van. sajnos ahogy egyre idősebb az ember, háklis lesz.anyám 65 éves, ő is szól mindenert.termeszetesen mindig akkor kell mosdóba mennie, mikor bent vagyok..
2018. máj. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

Két-három napja is volt egy hasonló kérdés... :)


Kommunikálj vele, vagy költözz el.

2018. máj. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%

Ha apukád nyugdíjas akkor már te sem vagy fiatal.

Költözz el, ne élősködj a szüleiden

2018. máj. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
De pontozz le nullára, nyugodtan... ha még tanulsz, akkor ez van, de a kommunikáció csodákra képes, mellesleg egy nuygdíjastól nevárd, hogy 7-8-9-ig aludjon, mert nem TUD addig aludni.
2018. máj. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Kedves 6os, apukam 55eves volt mikor szulettem, 10 eves voltam o mar nyugdijas volt. Szoval nem biztos hogy felnott. Amugy a mai fizetesekbol nem biztos hogy fenn lehet tartani alberletet.
2018. máj. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Elozo vagyok, 5osnek szantam, bocs az elirasert.
2018. máj. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Használj jó minőségű füldugót. Nekem ez vált be alvásnál. Az én apám is nyugger és ő sem bír magával korareggel.
2018. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem édesapám már fiatalon ezt csinálta, a konyhával szemben volt a szobám, hajnali kettő-három körül kiment enni és harákolt, köhögött, cigizett, pakolt, főzött, nem is tudtam aludni normálisan.

Így mentem iskolába, totál kimerülten, mai napig felnőttként is alvászavarom van.

Akkoriban nem volt pénzem jól szűrő füldugóra. Viszont egy minőségi füldugó csodákra képes. De elég először simán elmenni a DM-be, ott van olcsóbb, szivacsos nagy kiszerelésben, lehet az is elég lesz neked. Ha nem, akkor jöhet akár a személyre szabott is...

Bennem is felmerült a kérdés, miért lakik valaki otthon a nyugdíjas apjánál, de lehet több oka is, ismerősöm válás után költözött haza egy időre.

2018. máj. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!