Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kimehetek éjszaka pisilni?

Kimehetek éjszaka pisilni?

Figyelt kérdés

Apa kint alszik a folyosón egy kihúzható kanapén, és a szobám a folyosóra nyílik, a fürdő meg a szobám mellett van.

Reggel megy dolgozni, kb fél 10-kor jött haza.

11 körül feküdt le, de csak negyed órát aludhatott, mert elmentem pisilni.

Viszont most is nagyon kell, mert este túl sokat ittam, és most ért rajtam végig.

Szerintetek?



2018. máj. 11. 01:21
1 2 3
 1/28 anonim válasza:
98%
Mennyel csak nem ebred fel :D
2018. máj. 11. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Remélem.😅
2018. máj. 11. 01:35
 3/28 A kérdező kommentje:
Megvolt, 95%, hogy felébredt, de megérte.😁😁
2018. máj. 11. 01:39
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Mi az hogy csak negyed órát aludt? Mit csinált reggelig?
2018. máj. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%
Menj nagyon halkan, papucs vagy bármi nélkül, ne kapcsolj sehol villanyt, de vigyel mobilt amit csak a wc-ben kapcsolsz be. Addig jo lenne valahogy csörömpölésmentesen eljutni. A WC-papírból lassan tepj,így nem lesz olyan hangos. Ovatosan huzd meg a wc-t, a kezmosast esetleg elhagyhatod. Ha apukad fáradt volt, így nagy valószínűséggel nem fog felébredni.
2018. máj. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem kamu,akkor nagyon sajnálom azt a családot ahol egy pisilés ilyen görcsöt okoz a gyereknek. :O :(
2018. máj. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
98%
Emiatt te ne érezd rosszul magad. Egy család vagytok, muszáj alkalmazkodni a másikhoz. Nyilván nem fogsz elkezdeni porszívózni, az tényleg szemétség lenne. De a pisit semmikeppen nem tartogathattad volna reggelig. Nekem is volt olyan, hogy vendegek voltak nálunk és át kellett másznom rajtuk, hogy kimenjek a mosdóba, de nem érdekelt. Nem egészséges tartogatni és aludni sem lehet tőle. Ezt minden értelmes ember tudja és megérti :)
2018. máj. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy igen, tényleg szomorú, hogy egy pisilés ilyen görcsöket okoz. Nagyon ritkán alszok mondjuk vendegsegben, de ott is minden gond nélkül elmegyek a mosdóba, ha kell.
2018. máj. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ez a Kérdezőnél nem görcs, ennyiből szerintem nem is lehetne levonni. Szimplán figyelmes/empatikus ès átérzi az az apukája helyzetét... De nyilván meg kellett tennie, meg is tette. A görcsösség szerintem nem egy ilyen kérdésnél kezdődik...
2018. máj. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó: kicsit túlságosan empatikus. Ez az a típus, aki soha nem mer kiállni magáért, levegőt se mer venni engedély nélkül, döntéseket se tud hozni. Nagyon nem egészséges.
2018. máj. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!