Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen kapcsolata lenne így a...

Milyen kapcsolata lenne így a gyerekemnek az apjával? Vagy a másik gyereknek? Mit tennének?

Figyelt kérdés

Teherbeestem, nem tervezetten, elővigyázatlanok voltunk. Egy hosszú, nagyon komoly kapcsolatom ért véget 2 éve, nehezen tettem túl magam rajta. Eléggé megkergültem, belekeveredtem egy kapcsolatba másfél éve egy már foglalt kollégámmal. Nem vagyok rá büszke, nem tettem még ilyet, igazából nincs rá mentségem. "Bűntetőleg" beleszerettem. Egy időre megszakadt a kapcsolat, mikor kiderült hogy terhes a barátnője/mennyasszonya. Azt hittem vége, találkoztunk napi szinten, de nem váltott ki belőlem semmit. Utána valahogy újra összejöttünk, akkor jöttem rá hogy szeretem. Azóta nem olyan "egyszerű" már semmi, addig csak a szexről szólt, most már többről. Illetve a babával, nővel sem akartam ezt tenni, de nem tudtam nélküle elképzelni. Érzem egy ideje hogy ő is másképpen érez, be is vallotta, de a terhesség miatt értelemszerűen nem akartunk lépni. Inkább megvárni míg elmúlik ez az egész. Most sajnos vagy nem sajnos, nem tudok hogy viszonyulni a témához terhes vagyok. Elmondtam neki, az első reakciója az volt, hogy velem marad, elhagyja a párját. Mondtam hogy nem biztos hogy megtartott, amitől kiborult. Azóta beszéltünk, azt mondta döntsek. Ha megtartom velünk lesz, ha nem akkor is lehet elhagyja a nőt, de megvárja míg megszületik a baba, nemsokára ez megtörténik. Illetve ez a mi kapcsolatunktól függetlenül is megtörténhet. A baba mentes verziokat feltételesen mondta, tehát nem vehetem készpénzre, illetve a baba születése ki tudja mit vált ki belőle.

Most itt vagyok döntés előtt. Korom/anyagi helyzet miatt beleférne, de vele még nem éltem együtt. Szeretem, de ez csak egy része a kapcsolatnak. Félek hogy a születendő gyerekével nem lenne kapcsolata.

Ha megtartom és mégis a párjával marad, nem kérnek tőle semmit, de egyedül nem szeretnék felnevelni egy gyereket. Járna neki apa, és nekem is társ.

Ha nem tartom meg, amit az eszem diktál, keresnék másik munkát, elhagynák, megoldódna a helyzet. Ha el is hagyná a párját, az tiszta ügy lenne.

Ezek pörögnek a fejemben, míg legszívesebben vele lennék és megszülném a babát. Félek viszont hogy soha nem lehetne normális életünk. Ha ugyan van ilyen. Másik percben megtartanám egyedül is, még ha érzem ez nem helyes, és őt nem befolyásolhatom hogy ne vegyen részt az életében ha akar.

Mit tennének? Leszámítva hogy nem kerülnének ilyen helyzetbe. Milyen élet várna és a gyerekre így vagy úgy?


2018. máj. 12. 17:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindentöl függetlenül a másik gyerekkel milyen kapcsolata lesz az "apának"?

Ha ottthagyja öket, akkor is apa nélkül nö fel, ha bevallja a félrelépést, akkor meg a nö dobja ki és azért nem lesz apja a gyereknek.


Ha én lennék a helyedben - és ez tényleg csak az én véleményem -, akkor megszakítanám a kapcsolatot a férfivel, mert nem tisztességes ember.

Ha az lenne, akkor nem kezdett volna a párja mellett veled kapcsolatot - és teljesen lényegtelen, hogy kezdetben csak szexröl szólt -, mert ez az, ami gerinctelenség.

Amikor veled kezdett, akkor kellett volna az elözö kapcsolatát befejezni, és nem két nöt bolondítani párhuzamosan.

Az meg, hogy mindkettöt teherbe ejtette "véletenül", csak még jobban mutatja, mennyire felelötlen valaki.


Ilyen emberböl normális apa nem lesz, és ha veled élne, akkor egy idö után más lenne a plusz szexpartner.


Amennyiben megtartod a gyereket, akkor az az egy biztos, hogy két gyerek nö fel apa nélkül, és két nö neveli egyedül a gyereket.


Az, hogy a gyereket megtartod vagy sem, a te döntésed, de felnevelni neked egyedül kell.

2018. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy kukac aki gyereket csinál egyszerre két nőnek,és mindkettőt hülyiti,téged biztos h hülyére vesz..
2018. máj. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Miután szembeköpném magam a tükörben, mennék azonnal abortuszra, aztán minden kapcsolatot megszakítanék a pasival.

A vége az lesz, hogy egy harmadik nőt keres, a két gyereket meg lexarja

2018. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A köztünk lévő bizalom teljesen más kérdés. Nyilván hibázott, de ez bonyolult. Engem nem hülyített, az én saram. Ezt a kérdést letisztáznánk ketten, nem ezzel van gondom. Attól tartok hogy a másik gyerekkel nem tudná a körülmények miatt rendesen kapcsolatot tartani
2018. máj. 12. 18:05
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
Előbb is eszedbe juthatott volna,mikor nős emberrel kezdtél. Sose értem ezeket a nőket..
2018. máj. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Láttam egy tényfeltáró dokumentumfilmet pont egy ilyen esetről. Abban a nő megtartotta a gyereket, direkt azért, hogy megfogja magának a férfit, csakhogy beteg gyerekük született, míg az elhagyott exnek egészséges, és a szeretők kapcsolata a gyerek miatti sok veszekedés miatt tönkrement, míg az elhagyott exbe beleszeretett egy milliomos. Te is látad, Maria Graciella?
2018. máj. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Ja persze persze, téged aztán nem hülyített, tök rendes, egyenes fickó, igazából te voltál hülye (ez amúgy stimmel), ő meg semmi rosszat nem csinált...

Te vagy a tipikus mintapéldája azoknak a nőknek, akiket az ilyen pasik totálisan átvernek és kihasználnak. Te, meg a csávó menyasszonya.

Ha csak néhány működő agysejted lenne, akkor nem is gondolkodnál, elvetetnéd a szerencsétlen zigótát és szépen mennél új életet élni és keresni egy NORMÁLIS pasit.

De mivel neked nincsen, ezért valszeg az egész hátralevő életedben ez után a gyökér után fogsz koslatni, akinek közben lesz még legalább 2-3 barátnője, és valszeg kétszer annyi besikerült gyereke.

Gratulálok, komolyan. Így kell kiteljesíteni egy életet...

2018. máj. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
64%

Igen, bűn, a saját életükkel úgy szórakoznak, ahogy akarnak, de itt már KETTŐ ártatlan gyerekről is szó van, akiket vagy kinyírnak, vagy életük végéig szenvedni fognak a szüleik ostobasága miatt.


Szíve joga mindenkinek idiótának lenni és hülyeségeket csinálni, meg bedőlni az átveréseknek, csak amikor már huszan mondják el nekik, hogy mit csináltak rosszul és mit NEM KÉNE tenniük, és csakazértis azt csinálják, amit nem kéne, utána meg sírnak rínak rinyálnak mindenkinek 0-24-ben, olyankor már nehéz sajnálni az ilyeneket...

A kérdező is menjen, nyugodtan csessze szét az életét, ahogy akarja, csak akkor ne picsogjon miatta, hogy nem jó neki. Ennyi.

2018. máj. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy készülj, hogy ezt a gyereket egyedül neveled. Gondolj már a másik nőre. Te tudsz úgy dönteni, hogy egyedül is felneveled, te tudod, hogy milyen aljas a pasi, de ő nem tudja. Szerencsétlen boldogan várja a babát, hogy majd együtt felnevelik miközben a párja el akarja hagyni terhesen.


Ha már ennyire hülye voltál, akkor legalább mások életét ne döntsd romba. Írod, hogy nem szeretnél egyedül felnevelni egy gyereket.. Képzeld, a másik nő sem szeretne... Csak ugye neki nincs választása, hiszen a háta mögött megy minden. Ő mennyi ideje terhes? Neki még van választása hogy akarja-e így a gyereket? Ha igen, akkor itt lenne az ideje, hogy vele is őszinték legyetek...


Mindenesetre itt az ideje, hogy kiszállj a szituból. Egy olyan pasiról beszélünk, aki elhagyja a terhes párját és lényegtelen ebből a szempontból, hogy téged vagy a másik nőt hagyja el.

2018. máj. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam ki a kérdést hogy nekem esetek. Megfogalmaztam miért. Nyilván hülyék voltunk, ezt tudtam/tudom magamtól is.
2018. máj. 12. 18:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!